PDA

View Full Version : راه اندازی webApplication روی بستر LAN

dr_csharp
یک شنبه 30 دی 1386, 11:49 صبح
سلام
دوستان من یه web application با VS2008 انجام دادم . میخوام تو بستر LAN ، تحت ویندوز سرور 2003 رو یه سرور در محل مورد نظر نصبش کنم ... ظاهرا یکسرس تنظیمات باید رو win server 2003 انجام بشه !؟ ممنون میشم تنظیمات رو بیان کنید :لبخندساده:

anubis_ir
یک شنبه 30 دی 1386, 19:25 عصر
در مورد IIS‌ در همین بخش جستجو کن.

azmoodeh
یک شنبه 30 دی 1386, 22:34 عصر
سلام
منظورتون تنظیمات برای چه کاری هست؟!!!!!!!!!!!!!! سوال شما می تونه جواب دو کلمه ای یا 200 کتابی داشته باشه !!!!!!!! واضح بیان کنید

موفق باشید

sinpin
یک شنبه 30 دی 1386, 23:36 عصر
سلام
دوستان من یه web application با VS2008 انجام دادم . میخوام تو بستر LAN ، تحت ویندوز سرور 2003 رو یه سرور در محل مورد نظر نصبش کنم ... ظاهرا یکسرس تنظیمات باید رو win server 2003 انجام بشه !؟ ممنون میشم تنظیمات رو بیان کنید :لبخندساده:
شما تقریبا فقط نیاز دارید که سرویس IIS رو روی سرور start کنید و ...
در این حالت کاربران با دادن IP سرور در یک اینترنت براوزر میتونند به سایت پیشفرض هدایت بشند. برای اینکه به جای IP یک نام به سایت (وب اپلیکیشن) اختصاص بدید باید روی این سرور یک سرویس dns استارت کنید و (یا در صورت موجود بودن یک dns server مجزا) یک zone براش تعریف کنید.

shahramasp
دوشنبه 01 بهمن 1386, 08:46 صبح
هیچ تنظیمی نیاز نداره !
فقط کافیست در IIS یک Virtual Directory بسازی و محل فیزیکی سایتتو بهش بدی و در نهایت (اگر با NET2 کار کردی ) Net2 رو فعال کنی این برای سرورت.
اما Client ها هم کافیست آدرس سرور و نامی که شما برای ساییتون گذاشتین رو تایپ کنه مثلا
http://192.168.0.1/mysite

Nightbat
دوشنبه 01 بهمن 1386, 09:50 صبح
البته یه سری permission هم لازمه ست کنی برای فولدر هات

miladr
دوشنبه 01 بهمن 1386, 10:21 صبح
البته یه سری permission هم لازمه ست کنی برای فولدر هات
منم به این علاقه مندم میشه یکم بیشتر توضیح بدی

dr_csharp
دوشنبه 01 بهمن 1386, 10:34 صبح
فکر میکنم permission که دوستمون اشاره کردن راجع به بحث upload هست که باید کاربر ASP.NET رو واسه اون فلدرها فعال کنیم .. ولی درصورتیکه فلدر مورد نظر داخل پروژه اضافه شده باشه و نهایتا در virtual directory واقع باشه خود بخود permission داره و نیازی نیست مجدد set بشه :لبخندساده:

Nightbat
دوشنبه 01 بهمن 1386, 13:11 عصر
باید به Network services و aspnet ، اجازه دسترسی بدی. مخصوصا زمانیه که داری از virtual directory استفاده می کنی.

war1351
یک شنبه 26 آبان 1387, 13:54 عصر
Dr CSharp عزیز سوال خوبی پرسیدی . که سوال خیلی از بچه هاست من جوابم رو گرفتم فکر کنم اگه تو IIS تنظیمات رو انجام بدی توی مرورگرهای کامپیوتر کلاینت کافی است آدرس دومین رو بزنید برنامه براحتی اجرا میشه .