PDA

View Full Version : باز کردن بانک اوراکل

Saeid59_m
دوشنبه 01 بهمن 1386, 12:11 عصر
سلام

من یه بانک اوراکل دارم که اونو اینجا می ذارم . اگه از اساتید کسی تونست اونو با دلفی باز کنه لطفاً راه و روشش رو هم به ما یاد بده .

ممنون

manvaputra
دوشنبه 01 بهمن 1386, 17:18 عصر
سلام دوست عزیز فایل بالا برای باز شدن کلمه عبور می خواد. منظورم دیتابیس نیست خود فایل RAR رو می گم.

Valadi
دوشنبه 01 بهمن 1386, 17:42 عصر
یه سری به این سایت بزن
http://crlab.com/odac
این هم کامپونت در سایت بالا :
Oracle Data Access Components Professional

Saeid59_m
سه شنبه 02 بهمن 1386, 07:28 صبح
سلام دوست عزیز فایل بالا برای باز شدن کلمه عبور می خواد. منظورم دیتابیس نیست خود فایل RAR رو می گم.
ولی من چک کردم مشکل نداشت . اما دوباره آپلود کردم با پسوند Zip اگه می شه مجدد داونلود کنید

Saeid59_m
سه شنبه 02 بهمن 1386, 07:29 صبح
یه سری به این سایت بزن
http://crlab.com/odac
این هم کامپونت در سایت بالا :
Oracle Data Access Components Professional
من این کامپوننت رو نصب کردم ولی مثل اینکه مستقیماً به فایل متصل نمی شه و باید نام سرور رو بدین .
چطوری باید ازش استفاده کنم ؟

Valadi
سه شنبه 02 بهمن 1386, 09:53 صبح
سلام
در دمو های خودش ببین که بهترین راهنمایه

موفق و موید باشید

Saeid59_m
سه شنبه 02 بهمن 1386, 12:17 عصر
سلام
در دمو های خودش ببین که بهترین راهنمایه

موفق و موید باشید
من کامپوننت رو نصب کردم . ولی بانک رو که مشخص می کنم پیغام "Connection is not Defined" می ده

البته من یه کامپوننت Table اونو گزاشتم و توی TableName مسیر فایل رو دادم . بعد که اکتیو کردم این پیغام اومد .

اگه ممکنه راهنمائی کنید
زمانم خیلی کمه

Saeid59_m
چهارشنبه 03 بهمن 1386, 08:11 صبح
کسی از دوستان نتونست اون بانک رو باز کنه .
از اساتید تقاضا دارم راهنمائی کنند . زمان بسیار کمی دارم .
ممنون

Mahyaa
سه شنبه 16 بهمن 1386, 14:00 عصر
برای اتصال به پایگاه اراکل ، شما نمیتونید به فایل متصل بشید ! (من که تا حالا ندیدم )
اصلا ساختارش اینطوری نیست !
این فایلی که ضمیمه کردید چی هست ؟ از کجا اومده ؟ آیا یه Export از یک دیتابیس بوده ؟
من با هگز ادیتور بازش کردم ، همش "نال" بود !

برای اتصال به پایگاه اراکل نیاز دارید که یک سرور داشته باشید و نام اون رو به عنوان یکی از پارامترهای اتصال وارد کنید . دو پارامتر دیگه هم میخواهیم (برای اتصال به شکل نرمال) که یوزرنیم و پسوورد هستش .

.

Saeid59_m
چهارشنبه 17 بهمن 1386, 06:57 صبح
منظورتون از سرور اینه که باید اوراکل رو نصب کنم یا با همون پروایدر ویندوز هم می شه ؟

amin_alexi
چهارشنبه 17 بهمن 1386, 07:54 صبح
برای استفاده باید oracle رو نصب کنی بعد می تونی از این استفاه کنی
مدیریت فایلهای DataBase در Oeacle مثل Access نیست که یک Connection بسازی و مستقیما از فایل بخونی باید ابتدا Oracle نصب بشه بعد اگه این فایل فایل BackUp باشه باید Restore بشه ...
اگه خود فایل DataBase باشه (که بعید میدونم) باید به سرویس Oracle معرفی بشه ... تازه اگه بعدا ازت Password نخواد .....
من 2 سال پیش Oracle الان خیلی از مدیریت فایلهای DataBase مربوط بهOracle یادم نمونده
اول ببین این فایل از چه مدل فایلهای oracle ....
برو تو قسمت پایگاه داده بخش Oracle اونجا بهتر راهنماییت می کنن
بعدا تو نحوه ارتباط با دلفی من در خدمتم ...