PDA

View Full Version : تغییر اندازه پنل و تاثیر آن برروی دیگر اشیا

hesam_hma
دوشنبه 01 بهمن 1386, 18:05 عصر
باسلام
من در یک صفحه سه تا پنل دارم و یه سری اشیا درون این سه پنل ، پنلها بر روی هم قرار دارند یعنی پنل1 در بالا دو پنل دیگر و پنل 2 در وسط و ...، مشکل اینجاست که در زمان اجرا با تغییر اندازه پنل2 مکان پنل 3 تغییر نمی کند و در نتیجه در زیر پنل بالایی قرار می گیرد ، سوال بنده اینجاست که چطوری میتونم با اضافه شدن مقدار Height پنل وسطی مکان پنل3 هم بصورت اتوماتیک تغییر کند
دوستان بنده در همین تاپیک جستجو کردم و متاسفانه با استفاده از تیبل و پلاس هولدر هم نتونستم این کار رو انجام بدم
متشکرم

m.hamidreza
دوشنبه 01 بهمن 1386, 21:10 عصر
برادر حسام این یعنی چی اونوقت ؟!

پنلها بر روی هم قرار دارند یعنی پنل1 در بالا دو پنل دیگر و پنل 2 در وسط و ...

من کاملا وضعیت صفحه رو نفهمیدم ! ولی بجای Panel میشه از تگ div استفاده کنی . اگه یه table هم داشته باشی و Panel ها رو در cell های table قرار بدی باید مشکلت حل شه ....

hesam_hma
دوشنبه 01 بهمن 1386, 21:45 عصر
من داخل پنل وسطی یه تیبل دارم که اطلاعاتشو از داخل یه جدول داده از دیتابیس میخونه و به تعداد رکوردهاش واسه تیبل سطر ایجاد میکنه ، خوب پنل سومی با اضافه شدن تعداد سطرهای تیبل جابه جا نمیشه و زیر تیبل مخفی میشه ، حالا من میخوام با اضافه شدن سطرهای تیبل پنل سومی هم پایین تر بیاد که زیر تیبل نره!
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

mahdi_farhani
دوشنبه 01 بهمن 1386, 23:46 عصر
شما از FF یا Ie7 استفاده میکنی ، به Pnael ها Height دادی ، این Height رو وردار درست میشه . ( البته اگر درست منظورتو فهمیده باشم ، اینها همه در حد حدس است )ولی امیدوارم همین باشه

hesam_hma
سه شنبه 02 بهمن 1386, 00:26 صبح
متاسفانه مقدار Height رو هم برداشتم نشد !
یه سوال : این سایت تقریبا همون کاری رو که من میخوام انجام داده ، یه سری اطلاعات در بالای صفحه داره و بعد سوالات که تعدادشون متغیره و همچنین اطلاعات پایین سایت ، این اطلاعات پایین سایت رو چطوری میتونم بعد از آخرین سوال قرار بدم؟

mahdi_farhani
سه شنبه 02 بهمن 1386, 00:40 صبح
میشه کداتو بزاری ، چون اینجوری تخیلی نمیشه تصمیم گرفت ، اگر با کد باشه بهتره .

hesam_hma
سه شنبه 02 بهمن 1386, 12:51 عصر
من که کامل توضیح دادم ، بطور مختصر دوباره سوالمو مطرح میکنم :
چطوری میشه با اضافه شدن اطلاعات در وسط یه صفحه بصورت دینامیک بقیه اشیاع درون اون صفحه به پایین منتقل شوند؟

mahdi_farhani
سه شنبه 02 بهمن 1386, 12:59 عصر
در حالت عادی باید اضافه بشه ، من نمیدونم شما دقیقاً چیکار کردی که اضافه نمیشه .

mehrdad201
سه شنبه 02 بهمن 1386, 14:51 عصر
ببینم واسه تیبل هات تگ tbody رو درنظر گرفتی ؟؟؟؟؟؟

اگه این کار رو نکردی انجام بدی شاید مشکلت حل بشه.

hesam_hma
سه شنبه 02 بهمن 1386, 16:06 عصر
با سلام
از توجه دوستان متشکرم
من از تیبل خود ASP استفاده میکنم چطوری میتونم تگ tbody رو بهش اضافه کنم؟
بازم تشکر میکنم

hesam_hma
سه شنبه 02 بهمن 1386, 16:09 عصر
اینم کد

کاربران حاضر :
<asp:ContentID="Content1"ContentPlaceHolderID="ContentPlaceHolder1"Runat="Server">
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
<divstyle="z-index: 100; right: 0px; width: 100%; position: absolute; top: 0px;
height: 100%">
<asp:TableID="Table1"runat="server"Font-Bold="True"Font-Names="Arial"Font-Size="Medium"
ForeColor="Black"Height="50px"Style="z-index: 100; right: 0px;
position: absolute; top: 0px"Width="100.3%"BackColor="#E1E1E2"BorderColor="Black"BorderStyle="Double"BorderWidth="1px">
<asp:TableRowrunat="server"Font-Bold="True"Font-Names="Arial"Font-Size="Medium">
<asp:TableCellrunat="server"BackColor="GhostWhite"Width="67%"></asp:TableCell>
<asp:TableCellrunat="server"BackColor="Lavender"HorizontalAlign="Center"Width="20%"></asp:TableCell>
<asp:TableCellrunat="server"BackColor="GhostWhite"ForeColor="#000040"HorizontalAlign="Center"
Width="6%">0</asp:TableCell>
<asp:TableCellrunat="server"BackColor="Lavender"HorizontalAlign="Center"Width="7%">0</asp:TableCell>
</asp:TableRow>
</asp:Table>
<asp:TableID="Table4"runat="server"BorderColor="Gray"BorderWidth="1px"Height="50px"
HorizontalAlign="Right"Style="z-index: 101; right: 0px; position: absolute;
top: 54px"Width="100%"BackColor="#FFE0C0">
<asp:TableRowrunat="server">
<asp:TableCellrunat="server"Font-Bold="True"Font-Names="Arial"Font-Size="Medium"
ForeColor="Black"VerticalAlign="Top"Width="12%">کں© ©ںë ¥ںà© :</asp:TableCell>
<asp:TableCellrunat="server"></asp:TableCell>
</asp:TableRow>
</asp:Table>
</div>
</asp:Content>

mahdi_farhani
سه شنبه 02 بهمن 1386, 16:16 عصر
Height="50px این چیه پس اینجا گذاشتی
دلیل خاصی داشتی از جداول Asp استفاده کردی یا همینطوری ، اگر همینطوری برو از div یا Tbale استفاده کن . اگر هم نه هر جورد راحتی

cheshm_baroni
سه شنبه 02 بهمن 1386, 16:32 عصر
دوست عزیز برای حل مشکل قبلیتون(پنل سومی با اضافه شدن تعداد سطرهای تیبل جابه جا نمیشه و زیر تیبل مخفی میشه) می بایست پنل هاتون به صورت استاتیک باشن.
توصیه می کنم از گریدویو استفاده کنی.