PDA

View Full Version : کپی کردن فایل از/به Pocket PC از طریق برنامه

reza6384
دوشنبه 01 بهمن 1386, 21:21 عصر
سلام.
می خواستم ببینم که چجوری میشه یک فایل رو از طریق برنامه VB.NET روی Pocket PC کپی کنم و بالعکس،

my.Computer.FileSystem.CopyFile ( "Source File Name " , "Destination File Name ")

این دستور برای کپی کردن فایل ها توی کامپیوتر درست کار می کنه، اما وقتی که مثلا یک FileDialog یا FolderDialog رو باز می کنم اصلا Mobile Device رو نمی بینه و مسیر PPC هم برای دستور بالا شناخته شده نیست.
می دونم این کار باید از طریق ActiveSync انجام بشه ، اما چجوری نمی دونم.

iman_s52
دوشنبه 01 بهمن 1386, 23:13 عصر
شما می تونین فایل یا فایل هایی که قراره Sync بشه رو یکبار تعریف کنین(تویه ActiveSync) و بعدش اون فایا ها رو می تونی تویه شاخه ای که تویه my document می سازه و البته Shortcut ش هم روی دسکتاپ میذاره می تونی فایل ها رو تویه اون بریزی و به محض اینکه Device تون Connect می کنین این فایلها اتوماتیک بین pc , device تون Sync و جابجا میشه

reza6384
سه شنبه 21 اسفند 1386, 21:55 عصر
این روش یه مشکل داره.فایل دیتابیس من که SDF هست رو توی پوشه MyDocuments گذاشتم. اگر Active Sync در وضعیت Connected باشه مشکل پیش میاد و Error می ده، چون به محض Modify شدن فایل می خواد کپی کنه و چون یه Write هست دیگه Reader نمی تونه داشته باشه. ( احتمالا ). حالا می خواستم ببینم که میشه فایلم یه جای دیگه باشه و بعدا خودم از یه پوشه Device توی My Document اش کپیش کنم؟

reza6384
پنج شنبه 22 فروردین 1387, 00:03 صبح
توی این تاپیک یک پست زدم با عنوان : "جواب سوال :کتابخانه OpenNetCF"

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=97114

کپی کردن فایل از طریق مکانیزم Syncronization مربوط به Microsoft ActiveSync خیلی مشکل داره، یعنی آدم نمی دونه که Device وصل هست یا نه، فایل ها کپی شد یا نه، بعضی وقت ها هم که فایل های پوشه ActiveSync از دوجا Update می شن و ActiveSync می پرسه که فایل رو از کجا به کجا کپی کنم. در هر صورت مزیت کلاس OpenNetCF.Desktop.Communication اینه که می تونیم باهاش از داخل یک برنامه فایل ها رو از Desktop به Device یا بالعکس کپی کنیم.