PDA

View Full Version : مشکل پرینت نمودن گزارش Access در Windows XP

AliReza-n
یک شنبه 14 تیر 1383, 16:29 عصر
باسلام، اینجانب برنامه ای تحت Access دارم که پرینت نمودن گزارشات آن در Windows98 براحتی انجام می‌گیرد.
ولی وقتی از گزارشات همین نرم‌افزار در Windows XP پرینت تهیه می‌نمایم، جای Lableها و Textهای گزارش را به هم می‌ریزد.

منصور بزرگمهر
پنج شنبه 18 تیر 1383, 04:26 صبح
بیشتر توضیح بده.
احتمالاً مربوط به فونتها باشد. مثلاُ در بعضس مواقع بعضی فونتها فارسی در تکس باکسها و لیبلها اول کلمات یا آخر انها را حذف و نمایش نمی دهند، باید خاصیت فاصله متن از ابتدا یا انتهای شی مذکور را در سر برگ فرمت شی تغییر دهی تا متون جلوتر آیند.

توضیح بیشتر دهی شاید بهتر سئوال شما را متوجه بشوم.

mohammadgij
چهارشنبه 31 تیر 1383, 12:56 عصر
لطفا همونطور که آقای بزرگمهر گفتن بیشتر توضیح بدید.اما در بعضی مواقع هنگام کار در محیط Xp بر روی Databaseهایی که با ورژن کمتر نوشته شده اند از اینگونه خطا ها بوجود میاد که فکر کنم تنها راه حل اینه که دوباره دیزاین برنامه و ریپورت رو درست کنید هر چند امکان اینکه مربوط به فونت هم باشه زیاده. در ضمن شما برنامتون رو کانورت میکنید یا همونطور Open می کنید؟ :idea:

MM_Mofidi
شنبه 03 مرداد 1383, 12:05 عصر
فونتها و تنظیمات Page setup را چک کن.+ مطالبی که دوستان فرمودند.

rasoolhna
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 10:14 صبح
بایستی فونتها را در ایکس پی بریزی

ykm145
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 14:29 عصر
من چنین مشکلی را داشتم که تکسها از زیرلیبلها در هر صفحه به جلوتر حرکت میکرد ودرست زیر ان نمیموند (ازیه ستون زیرهم خارج میشد)
خاصیت زیر را درقسمت پراپارتیز گزارش تنظیم کن
orientation=left to right
اگر جواب نداد برعکس کن right to left
در نمای طراحی فیلدها باید ازسمت چپ گزارش درست چسیبده بشه به اخرین قسمت گزارش بطوریکه نتوان ان را به سمت چپ حرکت داد