PDA

View Full Version : Ocx

Ejamitaj
سه شنبه 02 بهمن 1386, 19:17 عصر
سلام
دوستان من یه برنام هنوشتم که داخلش از فلش استفاده شده . همراه برنامه ام فایل مربوط به فلش کپی می شود و لی در برنامه ام اجرا نمی شود . خواهش می کنم یا به من یه او سی ایکس رجیستر شده بدین ن یا بگین با همین او سی ایکس چی کار کنم

ƒxmahdi
سه شنبه 02 بهمن 1386, 19:40 عصر
ورود شما را به سایت برنامه نویسان تبریک می گم شما ocx مربوط را از مسیر زیر برداشته و در محل برنامه کپی نمایید
C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash
C درایو ویندوز فرض شده

Ejamitaj
سه شنبه 02 بهمن 1386, 20:00 عصر
دوست عزیز این کار را کردم و در یک سیستم دیگر امتحان کردم ولی فایل ها و فیلم های فلش در برنامه ام اجرا نشد . من فکر کنم او سی ایکس مورد نظرم اشکال دارد اگر می شه یه او سی ایکس اکتیو شده به من بده .

ƒxmahdi
سه شنبه 02 بهمن 1386, 20:59 عصر
احتمالا شما مسیر را مطابق با سیستم خود داده اید اگر فایل فلش در مسیر برنامه است از کد زیر در روال مورد نظر استفاده نمایید

Flash1.Movie = App.Path & "\clock1.swf"

clock1 نام فایل فلش است اگر در صورتی فایل ها در پوشه ای در مسیر برنامه هستند می توانید قبل از نام فایل نام folder را بنویسید

bobrus
چهارشنبه 03 بهمن 1386, 12:02 عصر
راحت ترین راه اینکه خود برنامه فلش رو هم روی سیستم طرف نصب کنید اونوقت تمام فایلهایی رو که نیاز داره خودش نصب می کنه و برنامه اجرا میشه(خیلی از نرم افزار ها این کار رو می کنن)

ftmotlagh
چهارشنبه 03 بهمن 1386, 12:50 عصر
همون طور آقای ƒxmahdi (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=53612) گفتن شما از App.path استفاده نکردید و به همین دلیل وقتی شما برنامه را اجرا کرده باز هم به دنبال فلش در فولدر قبلی می گردد...