PDA

View Full Version : مشکل در نصب jedi

gbg
سه شنبه 02 بهمن 1386, 22:19 عصر
سلام
من نمی تونم کامپوننت جدی رو تو دلفی 2007 نصب کنم
پیغام میده فایل installer وجود نداره
آخرین نسخه رو هم دانلود کردم

Inprise
سه شنبه 02 بهمن 1386, 22:24 عصر
این مشکل رو من ندیدم اما نصب کننده اش برای دلفی 2007 چند تا باگ داره که گزارش هم شده نمیدونم تو نسخه هائی Nightly Build رفعش کردن یا نه . میتونی خودت تک تک پکیج ها رو کامپایل و نصب کنی

gbg
چهارشنبه 03 بهمن 1386, 23:47 عصر
سلام
ممنون از پاسختون
این کار رو هم کردم اگه با ide دلفی این کارو بکنم میگه jcl نصب نشده که نصبش کردم ولی این پیغام رو میده واگه با خط فرمان کمپایل کنم میگه این برنامه در نسخه تریال اجرا نمیشه

Inprise
چهارشنبه 03 بهمن 1386, 23:55 عصر
مشکل نسخه آزمایشی رو با جستجو روی گوگل حل کن . من JCL رو نصب کردم و بعد گروه پروژه های JVCL رو خودم کامپایل کردم مشکلی نیست . اگر فکر میکنی JCL‌ ات مشکلی نداره بعد از نصب کردنش Package هاشو از داخل بسته های نصب شده حذف کن و یکبار دستی کامپایل و اینستالش کن . امیدوارم حل بشه ؛ اگر نشد که هیچ ، منتظر نسخه ای که این ایرادها رو برطرف کنه بمون ، یا دلفی 2006 رو نصب کن و کل بسته رو اونجا نصب کن و بعد bpl هاش رو بیار و در دلفی 2007 نصب کن ، جالب نیست ولی بهر حال عملی هست

gbg
پنج شنبه 04 بهمن 1386, 01:08 صبح
من jcl رو که نصب می کنم 6 تا پکیج اضافه میشه و چندتا رو هم پیغام میده که مال run time هستن وقتی jvcl رو نصب می کنم پیغام میده که Required pakcage 'jclvcl' not found
در ضمن امکان نصب 2006 رو ندارم و نسخه jvcl من 3.33 هستش
در ضمن تو گوگل سرچ کردم چیزی پیدا نکردم

afshinaghasi
پنج شنبه 04 بهمن 1386, 12:23 عصر
میشه بپرسم این کامپوننت کارش چیه چون حجمش زیاد بود دانلودش نکردم

Inprise
دوشنبه 08 بهمن 1386, 12:10 عصر
خبر خوب :
مشکلات گزارش شده JVCL/JCL در آخرین نگارش برطرف شدن . مهمتر از همه مسائلی بود که با RAD Studio 2007 وجود داشت . اول از همه از سایت JCL آخرین نسخهء Daily رو دریافت و نصب کنید و بعد هم از سایت JVCL آخرین نسخه Daily رو . Installer اش هم بدون مشکل کار میکنه . در ضمن بعضی از دمو های JCL با تغییرات اخیر سازگار نیستن و اگر موقع نصب علامت کامپایل دموها رو بزنید فرآیند نصب موفقیت آمیز انجام نمیشه

gbg
سه شنبه 09 بهمن 1386, 01:36 صبح
سلام
من چیز جدیدی ندیدم
میشه بیشتر راهنمایی کنین

gbg
سه شنبه 16 بهمن 1386, 23:56 عصر
سلام
اگه کسی اینستالرش رو داره برای من بفرسته
آخرین نسخه رو می خوام ممنون JVCL 3.33

gbg
چهارشنبه 24 بهمن 1386, 13:03 عصر
من نتونستم مشکل نسخه آزمایشی رو تو گوگل پیدا کتم و نتونستم رفع کنم
کسی این کار رو انجام داده

gbg
شنبه 18 اسفند 1386, 01:18 صبح
سلام
کسی نمی دونه؟
تا حالا با دلفی 2007 این کامپوننت رو نصب کردین؟ مشکل نداشتین؟
من خیلی ضروری احتیاج دارم
اگه کسی این مشکل رو داشته و تونسته حل کنه به من هم بگه
اگه مشکل تریال در کاماند لاین رو هم می دونید بگین
ممنون