PDA

View Full Version : اینتراوب و Ajax

spicirmkh
چهارشنبه 03 بهمن 1386, 17:55 عصر
سلام

مثالی و دموی هست در مورد Ajax در دلفی بصورت ISAPI

فرق بین Websnap و ISapi در چیه ؟

با تشکر

vcldeveloper
پنج شنبه 04 بهمن 1386, 00:09 صبح
فرق بین Websnap و ISapi در چیه ؟
WebSnap یک تکنولوژی هست که توسط بورلند برای تولید ماجول های ISAPI تولید شد. یعنی WebSnap یک ابزار تولید ماجول ISAPI هست. شما با WebSnap فایلهای ISAPI درست می کنید که در Web Server بصورت یک افزونه نصب میشند و بصورت یک Web Applicationعمل می کنند.

ghabil
پنج شنبه 04 بهمن 1386, 07:19 صبح
همونطوری که آقای کشاورز هم گفت ، WebSnap یک تکنولوژیه یعنی یک چیزی مثل اینتراوب، ISAPI یک نوع قابل اجراست ، مثلا مثل فایلهای Com یا Exe یعنی یک حاصل کامپایل شده هست، توی اون نمونه ای که من تو مثال گذاشته بودم برای این بجای ISAPI از CGI استفاده کرده بودم که نیازی به Unload کردن نداشت....
به هر حال ایجاد یک CGI به دلیل کند بودن و نداشتن خیلی از امکاناتی که یک ISAPI داره الان سالهاست که مطرود شده (هرچند که خود ISAPI هم داره توسط مایکروسافت مطرود میشه)

راستی خوب شد یادم انداختی من فکر میکنم اون مقاله رو هم آخرش نصفه کاره گذاشتم، تازه میخواستم با اون برم سراغ آژاکس تو اینتراوب ... هی هی هی

spicirmkh
پنج شنبه 04 بهمن 1386, 09:09 صبح
راستی خوب شد یادم انداختی من فکر میکنم اون مقاله رو هم آخرش نصفه کاره گذاشتم، تازه میخواستم با اون برم سراغ آژاکس تو اینتراوب ... هی هی هی

سلام استاد

پس کی می خواهی ادامه مقاله بدهید ما را تشنه تا دم جوی آب بردی اما .....

با تشکر

spicirmkh
سه شنبه 09 بهمن 1386, 09:04 صبح
توی این سایت دوستان کسی با اینتراوب و Ajax برنامه ای نوشته اند یا مثال ساده هست که ببینم