PDA

View Full Version : دستور ذخیره کردن تغییرات داده شده در فرم به نامی دیگر (save as) چیست؟

mojtaba.s.f
چهارشنبه 03 بهمن 1386, 20:59 عصر
با عرض سلام
کدی را می خواهم که بوسیله آن بتوان یک فرمی را باز کرد و داده هایی را که کاربر وارد می کند را به نامی دیگر ذخیره کرد یا به عبارتی دیگر دستور save و save as برای یک فرمی که در آن تغییرات داده می شود چیست؟

از همکاری شما کمال تشکر را دارم.

ƒxmahdi
چهارشنبه 03 بهمن 1386, 21:36 عصر
شما می توانید داده ها را در چند مکان مختلف ذخیره نمایید 1- در دیتابیس 2- در ریجستری 3 - در فایل های متنی
با هر کدام که می خواهید ذخیره کنید بفرمایید تا توضیح بدم در ظمن منظورتان از « نامی دیگر ذخیره کنم » چیست؟

mojtaba.s.f
چهارشنبه 03 بهمن 1386, 21:43 عصر
با عرض تشکر

من میخواهم که از روی یک فرم که طراحی کرده ام اطلاعاتی را بگیرم. مثلا اطلاعات مربوط به اشخاص را بگیرم و به نام خودشان در غالب یک فرم دیگر ذخیره کنم. در ضمن این فرم ها در دیتابیس ذخیره شوند.

ƒxmahdi
پنج شنبه 04 بهمن 1386, 08:33 صبح
مجتبی جان نیازی نیست که شما اطلاعات هر شخص را در فرمی جداگانه ذخیره نمایید این کار برنامه شما را بزرگ و پیچیده می کند شما می توانید با طراحی یک دیتابیس که مشخصات لازم را در بر داشته باشد اطلاعات هر شخص گرفته و ذخیره نمایید اگر نگران جستجو و یافتن داده ها هستید من راه ساده ای براش دارم حال شما مشخصاتی را که می خواهید از فرد بگیرد را ذکر کنید تا من برنامشو برایتان بنویسم

mojtaba.s.f
جمعه 05 بهمن 1386, 13:44 عصر
مهدی جان
یک برنامه ای می خواهم که آدرس، تلفن، نام و نام خانوادگی و ایمیل را بگیرد و در ضمن بتوان آنها را به سرعت بازخوانی کرد.

HjSoft
جمعه 05 بهمن 1386, 15:02 عصر
شاید این بدردتون بخوره !! نوشته خودمه جالب و پر سرعت !! در تاپیک خواندن خط به خط فایل گذاشتمش