PDA

View Full Version : نحوه رفرش کردن یک صفحه در فواصل معین

meisamyaser
جمعه 05 بهمن 1386, 15:35 عصر
سلام می خواستم بدانم چگونه می شود در Asp.net یک صفحه را در فواصل معین مثلا هر ده ثانیه رفرش کرد . اگر کسی کدش را دارد بذارد مااستفاده ببریم

TNZ187
جمعه 05 بهمن 1386, 15:59 عصر
سلام
چرا از تگ html مربوط به این کار استفاده نمی کنید ؟ :ناراحت:
<meta content="15" http-equiv="refresh" >

Behrouz_Rad
جمعه 05 بهمن 1386, 17:17 عصر
کاربر meisamyaser و چند کاربر جدیدی که اخیرا در این بخش فعالیت می کنید:
حتما قبل از ایجاد تاپیک جستجو کنید. تاپیک های تکراری حذف میشن.

متشکرم.

el_abdollahi
جمعه 05 بهمن 1386, 18:12 عصر
میتونی از تایمر AJAX و یا حتی جاوااسکریپت هم استفاده کنی. بستگی به نیازت داره.

TNZ187
جمعه 05 بهمن 1386, 18:36 عصر
سلام
یک بنده خدا می گفت که استفاده از جاوا اسکریپت همه جا جواب نمی ده و با برخی بروزرها مشکل پیدا می کنه . بعد اینکه با اضافه کردن تایمر Ajax الکی یک فایل به پوشه Bin اضافه می شه و فایل config نیاز به تغییر داره و در برخی از حالات شما دچار مشکل با سرور می شوید و حتی خطاهایی دریافت می کنید که صرفا به دلیل اشتباه در محاسبات حضرات مایکروسافتی است . ( علی قول راوی )

mahdi_negahi
جمعه 05 بهمن 1386, 18:38 عصر
سلام
یک بنده خدا می گفت که استفاده از جاوا اسکریپت همه جا جواب نمی ده و با برخی بروزرها مشکل پیدا می کنه . بعد اینکه با اضافه کردن تایمر Ajax الکی یک فایل به پوشه Bin اضافه می شه و فایل config نیاز به تغییر داره و در برخی از حالات شما دچار مشکل با سرور می شوید و حتی خطاهایی دریافت می کنید که صرفا به دلیل اشتباه در محاسبات حضرات مایکروسافتی است . ( علی قول راوی )

خوب اینجوری که شما رو همه چیز ایراد گرفتی
بهتر همه چیز ببوسیم بزاریم کنار

TNZ187
جمعه 05 بهمن 1386, 18:46 عصر
به جز ایراد اول که به جاوا اسکریپت بود ، بقیه رو تمام امتحان کردم . حتی بعضی ها رو توی خود فروم های مایکروسافت مطرح کردم ولی کسی سردر نیاورد . اشکال تو کار خودشون بود .
البته اشکال با سرور دو جنبه داره ، یکی اینکه شما ناچارید خیلی جاها از VirtualDirectory استفاده کنید ، دوم اینکه اگه از سرور هایی که من تا به حال تجربه کردم استفاده کنید ، مشتری بعد از یک هفته تماس می گیره که آقا فلان جای پروژه مشکل داره و بعد معلوم می شه اشکال امنیتی بوده که از کنترل های Ajax استفاده نمی کردید ، دچارش نمی شدید . ( می بخشید ولی بحث خیلی از سوال بنده خدا پرت شده ، اگه خواستید بد و بی راه بهم بگید لطفا خصوصی بفرستید . :ناراحت:

mehrdad201
جمعه 05 بهمن 1386, 18:49 عصر
من فکر می کنم meta tag بهتر باشه...

جاوا اسکریپت ممکنه از طرف کاربر دیسیبل بشه و در نتیجه کار به درستی انجام نشه