PDA

View Full Version : کریستال تحت وب

hamed_bostan
جمعه 05 بهمن 1386, 16:49 عصر
با سلام . اول خواستم این تاپیک رو توی بخش کریستال ریپورت مطرح کنم اما دیدم ربطش به اینجا احتمالا بیشتره

من یه گزارش تحت کریستال زیپورت توی وبسایتم دارم و اجرا هم که میکنم باز میشه و گزارش میده اما ایکون ای print و export و .. مربوط به toolbar رو نشون نمیده (عکس هاشو) وهنگام کلید اجراشون نمیکنه . کسی توی برنامه تحت asp.net به این مشکل بر نخورده ؟ فولدر ایکون ها هم توی wwwroot هست

el_abdollahi
جمعه 05 بهمن 1386, 18:09 عصر
یه جایی توی همین سایت خوندم که برای رفع مشکل نشون دادن ایکن ها گفته بودند که باید پوشه aspclient رو کپی کنند . برای پرینتش هم باید کدش رو بنویسین. من که این کار رو کردم . خودش اجرا نمیکرد .حالا اگه شما کد نمینویسین به ما هم بگین چه جوری؟

mahdi_farhani
جمعه 05 بهمن 1386, 21:46 عصر
همنطور که دوسمتمون گفتن این مشکل با کپی کردن پوشه aspclient حل میشه .
برای پرینت هم یه فایل Cab هست که تو وب کانفیگ تنظیم کنید بعد از نصب رو سیستم کلاینت نصب شده ، و میتونه پرینتر مورد نظر خودشو انتخاب کنه و پرینت بگیره .
ولی اگر میشه کدهایی که میگید نوشتیدو بزارید من هم ببینم .

hamed_bostan
شنبه 06 بهمن 1386, 14:57 عصر
برای پرینت هم یه فایل Cab هست که تو وب کانفیگ تنظیم کنید بعد از نصب رو سیستم کلاینت نصب شده ، و میتونه پرینتر مورد نظر خودشو انتخاب کنه و پرینت بگیره .

ممکنه بابت این فایل cab و implement کردنش توضیح کاملی بدین؟؟؟

mahdi_farhani
شنبه 06 بهمن 1386, 16:18 عصر
این فایل Cab که بر روی سیستم کلاینت نصب میشه ، به این صورت عمل میکنه ، که بعد از فرستادن دستور Print در صورتی که printmode بر روی Activex تنظیم شده باشد ، پنجره Printer ها ویندوز باز میشه ، که هرچی Printer نصب شده در سیستم داشته باشی، به شما نمایش می دید که میتونید دستور پرینت بروش بفرستید . مزیت استفاده از این فایل اینه که در صورت نصب بودن پرینتر تحت شبکه ، پرینتر مورد نظر شناخته شده .
در ضمن اگر این فایل Cab روی سیستم کلاینت نصب نباشه ، از مسیر تنظیم در وب کافیگ خوانده شده و پس از دانلود بر روی سیستم کلاینت و نصب آن اجرا میشود .
نمونه فایل وب کانفیک و خوده فایل ضمیمه شده است .

DotNet_King
شنبه 06 بهمن 1386, 19:08 عصر
این aspclinet رو باید تو روت کپی کرد یا جای دیگه؟
من با html erea رو لوکال اجرا کردم ولی همین که رو نت گذاشتم عکس ها رو نشون نمیداد و کار نمی کرد، به نظر شما با همین کار مشکلم بر طرف می شه؟