PDA

View Full Version : امنیت دومین

mohsenns5
شنبه 06 بهمن 1386, 01:29 صبح
سلام
چند تا سوال در رابطه با ثبت دومین دات کام
امنیت دومین
1. بنده یه دومین ثبت کردم از طریق یه شرکت، که پسورد دومین رو بهم نمیده و میگه که از همون سایت خودمون که دومین رو سفارش دادی میتونی
وضعیت دومین رو داشته باشی. همه جا اینطوریه؟ من فکر نمیکنم اینجوری درست باشه که پسورد رو به صاحب دومین ندن برای مثال فرض کنید این دومین
چیز توپی از آب دراومد و خیلی معروف شده باشه حال شرکتی که ثبت دومین رو برام انجام داده چون پسورد دست خودشه میتونه اونو ازم بگیره و ای دفعه دیگه
آشکارای آشکارا دومین رو مال خود کنه. خلاصه بنده دومین رو از این شرکت اجاره کردم نه اینکه صاحب اون باشم و هر وقتی که خاستن میتونن انکار کنن.
لطفا بگید چیکار کنم.
2. ای سوال ربطی به بالایی نداره. قبلا یه شرکتی یه دومین در آنلاین نیک برام ثبت کرده بود که همه چیزش دست خودم بود. در این مورد آیا شرکتی که
اونو برام ثبت کرده(تو ایران) اگه بخواد میتونه رمز رو گیر بیاره؟
3. امنیت دومین به چه چیزی بستگی داره؟ چطوری مینونم از امنیت دومینم مطمئن بشم که ندزدنش. همینطور که میدونین یکی از دومین های معروف
کشورمون رو با پسوند کام دزدیدن(خیلی بد شد)

bigcowboy
یک شنبه 07 بهمن 1386, 15:17 عصر
بگو کنترل پنل دامین هم میخوام 1000 تومن بیشتر بده بهت , میدن بعد برو رمزشو تغییر بده دیگه هیچ کس نمیتونه (توایران) پیداش کنه

majid.nozad
یک شنبه 07 بهمن 1386, 16:15 عصر
لطفا بگین از کجا گرفتین و در ضمن وظیفه دارن بهت این امکان رو بدن

raravaice
دوشنبه 08 بهمن 1386, 11:55 صبح
سلام

بهترین کار اینه که یه Handler خودت باز کنی توی onlinenic یا هرجا دیگه و خودت دامینت رو ثبت کنی البته پیشنهاد من اینه که توی Godaddy دامینت رو ثبت کنی.

oxygenws
دوشنبه 08 بهمن 1386, 15:41 عصر
بگو کنترل پنل دامین هم میخوام 1000 تومن بیشتر بده بهت , میدن بعد برو رمزشو تغییر بده دیگه هیچ کس نمیتونه (توایران) پیداش کنه

می تونه اینطوری نباشه.
رمز عبور هم بدن ممکنه بتونن از دستت درش بیارند.
تنها راه مطمئنش داشتن یک کردیت کارده که.... (بحث سیاسی که سانسور شد!!)

mohsenns5
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 17:30 عصر
سلام

بهترین کار اینه که یه Handler خودت باز کنی توی onlinenic یا هرجا دیگه و خودت دامینت رو ثبت کنی البته پیشنهاد من اینه که توی Godaddy دامینت رو ثبت کنی.

این روش هم فکر میکنم کردیت کارد میخواد نه؟

raravaice
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 17:44 عصر
سلام

1.کارت اعتباری "credit" تو ایران شاید پیدا نشه (که نمیشه) ولی Debit "پرداخت نقدی" یا Gift ریخته.

حالا شاید یه کم گرون تر برات تموم بشه ولی به جاش خیالت از بابت دامینت راحته.

2.اگر پیدا نکردی برو یه حساب paypal باز کن شارز کنش همون روزی که حسابتو شارژ کردی سریع دامینت رو بخر.

3.برو یکی از این شرکتهایی که paypal verify شده دارن درخواست بده که بیان پرداخت دامینت رو انجام بدن.

آنلاین نیک paypal رو ساپورت میکنه بازم خودت یه بررسی بکن

موفق باشی