PDA

View Full Version : بازیابی پروژه #c

dorna1985
شنبه 06 بهمن 1386, 10:24 صبح
سلام من یه پروژه c# داشتم که تو درایوc اون save کرده بودم بعد اون رو rar کردم و بعد به جای دیگه منتقل کردم و دیکه حالا اون رو باز نمی کنه و کدهای مربوط به فرم هام رو نشون نمی ده اما اجرا میشه من میخوام که به کد ها دسترسی داشته باشم .روی هر فرم عکس یه فلش مثل یه فلش shortcut و یک مثلث زرد رنگ به علامت تعجب میاد و وقتی می خوام ان را باز کنم می گه فایل رو یا حذف کردی یا منتقل چی کار کنم تا دورباره کنم
این پروژه کارشناسی من است خواهشا کمک کنیدوقتم تمومه دیگه

sinpin
شنبه 06 بهمن 1386, 10:38 صبح
سلام من یه پروژه c# داشتم که تو درایوc اون save کرده بودم بعد اون رو rar کردم و بعد به جای دیگه منتقل کردم و دیکه حالا اون رو باز نمی کنه و کدهای مربوط به فرم هام رو نشون نمی ده اما اجرا میشه من میخوام که به کد ها دسترسی داشته باشم .روی هر فرم عکس یه فلش مثل یه فلش shortcut و یک مثلث زرد رنگ به علامت تعجب میاد و وقتی می خوام ان را باز کنم می گه فایل رو یا حذف کردی یا منتقل چی کار کنم تا دورباره کنم
این پروژه کارشناسی من است خواهشا کمک کنیدوقتم تمومه دیگه

فایلهای مورد نظر رو نتونسته پیدا کنه.
احتمال میدم که شما برنامه رو در همون مسیر پیشفرض ذخیره کردید. ببینید مسیر پیشفرض کمکی میکنه ؟
C:\Documents and Settings\<User_Name>\My Documents\Visual Studio 2005\Projects

mamali_programer
شنبه 06 بهمن 1386, 10:44 صبح
سلام
از دیتا بیس استفاده کردی ؟

hdv212
شنبه 06 بهمن 1386, 12:25 عصر
سعی کن با برنامه های بازیابی اطلاعات، مثل RecoverMyFiles، اطلاعات درایو C رو بازیابی کنی تا بتونی پروژه اصلی خودتو برگردونی و کدهاشو در بیاری. احتمال موفقیت در این کار بیشتره، یعنی من امیدوارم.