PDA

View Full Version : تایید اعتبار ایمیل آدرس

DotNet_King
یک شنبه 07 بهمن 1386, 00:49 صبح
با سلام

چند وقت پیش تر تو قسمت ثبت نام یکی از این سایتهایی که هاست مجانی میده، آدرس ایمیل رو یه چیزی شبیه به این وارد کردم 32dfasdf3dssfasd32@yahoo.com

سریع پیام داد که این ایمیل آدرس معتبر نیست:متعجب:! کسی از دوستان میدونه که به چه صورت این کار رو میشه انجام داد؟

a_true_2004
یک شنبه 07 بهمن 1386, 02:27 صبح
سلام
فکر کنم نحوه خاص Validation ای که برای اون تعیین کردن یه مقدار دقیقتر عمل میکرده
اگه آدرسش رو بدی ممنون میشم. اگه همچین چیزی باشه توی پروژه ای که دارم به دردم میخوره

Happy_davood
یک شنبه 07 بهمن 1386, 08:04 صبح
برای Validation این قبیل عبارات از Regular Expression استفاده میشه . همه جا هست . یه جستجو بکنید .

mahdi_farhani
یک شنبه 07 بهمن 1386, 09:06 صبح
یه جایی تو همین تالاربودخونم که میشه ، با پورتها کار کردو اینو چک کرد .ولی بادم نیست کجا بود .
به نظر من برای تایید میل ، زدن ایمیل و درخواست تایید کاربری می باشد .یعنی یه لینکی تو تو میل باشه که اگر کلیلک شد کاربریش فعال بشه و اگر نشد بعداز 48 یا 72 یا هرچی که دوست داری . User پاک بشه

DotNet_King
یک شنبه 07 بهمن 1386, 14:45 عصر
فکر می کنم مثل sms ها باید یه امکانی باشه که سالم رسیدن به مقصد رو چک کنه و بعد خبرش رو به فرستنده بده!

mahdi_farhani
یک شنبه 07 بهمن 1386, 14:51 عصر
1- استفاده از پورت که بازم میگم یادم نیست ، سرچ کنی پیدا میکنی
2 - تو مقاله ای آقای خالدی یه مبحثی او اخرا بود که برای Delever کردن میل بود ولی بازم باید یه میل بفرستی.

mahdi_farhani
یک شنبه 07 بهمن 1386, 15:02 عصر
دوست عزیز من الان همون ایمیل که بالا دادی ، و یه ایمیل الکی دیگه تو این مایه ها بش دادم hdkjfshkjfds@gmail.com و گفت ما برای شما یک میل فرستادیم که شامل یک کد می باشد و شما باید این کد را در کادر زیر تایپ کنید ..........................
این دقیقاً همون روشی که من بتون گفتم ، البته یه راه دیگه هم گذاشتن یه صفحه و انتقال کاربر پس از کلیک بر روی لینک فعال سازی و فعال ساختن آن است .