PDA

View Full Version : impor/export data

farhad110
یک شنبه 07 بهمن 1386, 10:29 صبح
سلام. چرا زمانی که از این گزینه استفاده میکنیم و میخوایم جدولها رو از یک سیستم به سیستم دیگه انتقال بدیم جدول ها به صورت کامل جایگزین نمیشه و فقط رکوردهای جدید به جدول مقصد اضافه میشه؟
روش دیگه ای برای این کار باید استفاده کنم؟
reza_rad
یک شنبه 07 بهمن 1386, 13:28 عصر
فقط رکوردهای جدید به جدول مقصد اضافه میشه؟
شما می تونی تنظیم کنی که رکوردهای قبلی در جدول مقصد اول پاک بشن.
اگه با import/export 2005 کار می کنی این آیتم هست:
delete rows in destination table

odiseh
یک شنبه 07 بهمن 1386, 14:03 عصر

سلام آقای راد،
لطفا اگه میشه یه آموزش جانانه از ایجاد و مدیریت Package ها در BID در SQL2005 برای ما ایجاد کنید. فکر کنم که خیلی استقبال بشه.

ممنون

reza_rad
یک شنبه 07 بهمن 1386, 14:21 عصر
سلام آقای راد،
لطفا اگه میشه یه آموزش جانانه از ایجاد و مدیریت Package ها در BID در SQL2005 برای ما ایجاد کنید. فکر کنم که خیلی استقبال بشه.

ممنون
سلام دوست عزیز
راستش مدتی پیش توی همین تالار چنین آموزشی رو گذاشتم. البته زیاد نرسیدم ادامه اش بدم و به مراحل پیشرفته برسونمش ولی در حد رفع مشکلات معمول هست. این رو مطالعه کنید اگه احساس کردید لازمه قسمتهای دیگه رو هم توضیح بدم بفرمایید.
آموزشی: SQL Server Integration Service (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=64650)

farhad110
یک شنبه 07 بهمن 1386, 15:05 عصر
ببخشید فراموش کردم بگم از 2000 استفاده میکنم.

reza_rad
یک شنبه 07 بهمن 1386, 15:14 عصر
ببخشید فراموش کردم بگم از 2000 استفاده میکنم.
متاسفانه من روی این سیستم 2000 ندارم که دقیقا بگم چه option ای رو باید دستکاری کنید. اما مسلما چنین گزینه ای داره.
ولی با همه این احوالات اگه هم نداشت شما می تونید ابتدا رکوردهای جدول مقصد را کامل پاک کنید و بعد رکوردها رو از جدول مبدا import کنید.

odiseh
یک شنبه 07 بهمن 1386, 15:52 عصر
آقای فرهاد سلام
توی پنجره Select Source Tables And Views زیر ستون Tranform یه دکمه باید باشه روی اون کلیک کن تا گزینه Delete Row In Destination Table رو ببینی