PDA

View Full Version : دانلود برنامه تبلیغات و لینک های به روز - Update Links

M8SPY_OK
یک شنبه 07 بهمن 1386, 18:36 عصر
با سلام خدمت تمامی برو بچ زحمتکش فروم .

برنامه ای که گذاشتم میشه گفت مثل یک تابلوی تبلیغاتی می مونه . به این صورت که شما پس از اتصال به اینترنت برنامه رو اجرا می کنید و برنامه هم به صورت خودکار به آدرسی که براش تعیین شده متصل میشه و خودش رو از اون طریق به روز (Update) می کنه .

بعد از به روز رسانی شاهد لینک ها و عناوینی توی برنامه هستید که هر کدوم از اونها شما رو به یک صفحه ی وب خاص هدایت می کنه .

همون طور که گفتم یه جور تابلوی تبلیغاتی و لینک دهی هست .

کدش هم خیلی ساده نوشته شده .

فکر کنید اگه 20 نفر این برنامه رو دانلود کنن و در به روز رسانی اون از طریق ایمیل با من همکاری کنن ، هر نفر 2 تا لینک هم که معرفی کنه در کل 40 تا لینک مفید توی برنامه وجود خواهد داشت که واسه همه دوستان می تونه مفید واقع بشه .

فقط نیاز به پشتیبانی از جانب شما عزیزان داره .

منتظر نظرات شما دوستان گرامی هستم ...

ftmotlagh
یک شنبه 07 بهمن 1386, 20:09 عصر
کار جالبیه!!

M8SPY_OK
یک شنبه 07 بهمن 1386, 22:44 عصر
منتظر نظرات دیگر دوستان هم هستیم ...

MMR_1344
دوشنبه 08 بهمن 1386, 07:45 صبح
کار بسیار جالبیه بیاید شروع کرد و نتیجه رو دید

M8SPY_OK
دوشنبه 08 بهمن 1386, 13:44 عصر
پس بسم الله ...

همون طور که توی برنامه هم ذکر شده هر لینک جدید و آدرس وبلاگ و یا سایت تبلیغاتی که دارین رو به ایمیل : mehran8_rasa(At)yahoo(Dot)com (mehran8_rasa@yahoo.com) ارسال کنید .

یا اگر حاله ایمیل فرستادن ندارید می تونید لینک ها رو در قالب یک Offline به همین آیدی (mehran8_rasa) بفرستید .

مرسی ...

ftmotlagh
دوشنبه 08 بهمن 1386, 20:57 عصر
اگه فایل Uls.htm رو پاک کنیم . برنامه چیزی نمی ده ...
مگه نباید اون رو دانلود کنه؟؟؟؟؟؟؟
یه نگاه بندازید؟؟

M8SPY_OK
دوشنبه 08 بهمن 1386, 21:17 عصر
سلام .

ببینید تا زمانی که برنامه Update نشه . شما چیزی نمی بینید و مگر در موقع آفلاین که برنامه فایل رو به صورت پیش فرض بر می گردونه !

مراحل کار :
پس از اتصال به اینترنت برنامه رو اجرا کنید - برنامه خودش به صورت خودکار شروع به Update شدن می کنه . ممکنه 1 دقیقه ای طول بکشه . البته بستگی به سرعت اینترنت و حجم فایلی که قرار هست دانلود بشه (Update بشه) هم داره .

بعد از تکمیل دانلود ، برنامه با استفاده از کنترل Internet Control فایل دانلود شده رو توی صفحه لود می کنه و شما می تونید لینک هارو ببینید .

پس در صورتی که در حالت آفلاین فایل ULs.htm رو پاک کنید مشخصه که چیزی مشاهده نمیشه .

مبین رنجبر
سه شنبه 09 بهمن 1386, 10:15 صبح
عالی بود دستت درد نکنه

M8SPY_OK
سه شنبه 09 بهمن 1386, 13:44 عصر
:لبخند::لبخند::لبخند:
مرسی !

ftmotlagh
سه شنبه 09 بهمن 1386, 15:07 عصر
پس در صورتی که در حالت آفلاین فایل ULs.htm رو پاک کنید مشخصه که چیزی مشاهده نمیشه .

من در حالت آنلاین بودم....

HjSoft
سه شنبه 09 بهمن 1386, 20:56 عصر
خوب دوست عزیز برنامه تایمر برای دانلود نداره چون اگه داشت خیلی سرعت پایین می اومد حالا شما برنامه رو باز بسته کنید درست میشه !!

ftmotlagh
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 16:59 عصر
من که هر کاری کردم آپدیت نشد؟؟؟؟!!!

M8SPY_OK
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 17:46 عصر
شاید FireWall تون اجازه نمیده !

HjSoft
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 19:02 عصر
درسته شما باید فایروال تون رو تست کنید

Loutish
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 19:07 عصر
برنامه فوق العاده عالی هست.
به کارتون ادامه بدید.

ولی یه پیشنهاد میکنم که سعی کنید گامهای تجاری بردارید تا اینکه به حاشیه بپردازید

HjSoft
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 19:17 عصر
فکر کنم هدف دوستمون اینه که یک ابتکار بیرون بده نه یک محصول پولی !!!!

مبین رنجبر
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 19:34 عصر
هدف ما نباید فقط پول باشه ... این دوستمون هم حتما هدفشون این نبوده و این برنامه یه ابتکار به حساب میاد

M8SPY_OK
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 21:25 عصر
مرسی از نظرات دلگرم کننده تون !

بله 100% هدف من ابتکار و از همه مهم تر ایجاد یک پل ارتباطی بین اعضا هست !

تنها چیزی که توی برنامه نویسی واسه من از ارزش پایینی برخورداره پول در آوردنه ! البته تا الآن . ممکنه در آینده هدف من از برنامه نویسی تغییر کنه !

در کل لینک های جدید رو به mehran8_rasa ارسال کنید ( آف باشه بهرته)

ftmotlagh
پنج شنبه 11 بهمن 1386, 17:06 عصر
بله من اشتباه کردم مشکل از Firewall بود... کار جالبی ...

M8SPY_OK
پنج شنبه 11 بهمن 1386, 22:16 عصر
همکاری بکنین !

باز هم میگم اگر لینک جالب چیزی دارین از فرستادن اون به آیدی mehran8_rasa دریغ نکنید.
وقتی شما لینک رو به این آیدی بفرستید من از طریق سروریس Persiangig لینک رو توی بانک برنامه قرار میدم و بقیه دوستان پس از Update برنامه می تونن لینک شما رو مشاهده کنن !