PDA

View Full Version : نمیشه فقط بخشی از feramework.net رو سیستم کاربر دیگه نصب بشه؟

sarnev6t
یک شنبه 07 بهمن 1386, 23:09 عصر
نمیشه فقط بخشی از feramework.net رو سیستم کاربر دیگه نصب بشه؟

hassan razavi
یک شنبه 07 بهمن 1386, 23:29 عصر
منظورتون از بخشی چیه ؟ هدفتون چیه؟ مشکلتون با کلش چیه؟

sarnev6t
دوشنبه 08 بهمن 1386, 12:52 عصر
میخوام برنامه ای که نوشتم روی سیستمی که .net. نداره نصب کنم ولی حجم .net زیاده نصبشم طول میکشه میخواهم بدونم کل فایلهایی که نصب میشه برایه اجرایه یک برنامه لازمه یا نه؟ اگه نیست کدوماشون هستن؟

sarnev6t
دوشنبه 08 بهمن 1386, 12:54 عصر
در حقیقت نمی خوام هر کاربر برایه دیدن برنامه ی من کلی معطل بشه تا .net نصب بشه!!

reza_rad
دوشنبه 08 بهمن 1386, 13:10 عصر
دات نت که حجم زیادی نداره!
مثلا دات نت 2 حجمی که می گیره 146 MB هست که برای یک سیستم اونقدر زیاد نیست.

در حقیقت نمی خوام هر کاربر برایه دیدن برنامه ی من کلی معطل بشه تا .net نصب بشه!!
این نصب فقط برای بار اول هست و در دفعات بعدی چنین معطلی ای وجود نداره.

میخواهم بدونم کل فایلهایی که نصب میشه برایه اجرایه یک برنامه لازمه یا نه؟
کل پک دات نت فریم ورک لازمه که نصب بشه.

اگه در نهایت این نصب خیلی اذیتتون می کنه. میتونید برنامه وب بیس بنویسید و داخل اینترانت از اون استفاده کنید. دیگه اینطوری نیاز به هیچ تنظیمی سمت کلاینت ندارید.

hassan razavi
دوشنبه 08 بهمن 1386, 13:43 عصر
اگه ویندوزش هم ویستا باشه < خودش Framwork رو داره.

sinpin
دوشنبه 08 بهمن 1386, 14:24 عصر
نمیشه فقط بخشی از feramework.net رو سیستم کاربر دیگه نصب بشه؟
با استفاده از ابزارهای Third Parties میشه. برای مثال با RemoteSoft Linker ممکنه:

Native Compliation
The native compiler converts all managed assemblies, including system assemblies, into x86 native code. No MSIL instruction will be shipped, no JIT compilation at run time. This provides the best ever protection against disassembling and decompilation, and it also improves performance and startup time.

Simple and Fast Deployment without full Microsoft .NET Framework Installation
The mini-deployment tool puts together the minimum set of CLR runtime files and dependent assemblies that can be simply copied to a single folder on a target machine, and your application runs as if the whole framework is installed. Since the installation is isolated into a single folder, there will be no conflicts with future .NET installation. When linking is used for the dependent assemblies, it will further reduce the file size.

Direct Launching from CD, absolutely Zero Installation
The mini-deployed package contains all the files and registries so that it can be launched directly from a CD without any installation to the client machines. There is absolutely no need to copy files to system directories, or modify registry entries. Therefore, the client machine can be kept in tact; this is extremely useful for creating demo CDs for .NET applications.
منبع : http://www.remotesoft.com/linker/ (http://www.remotesoft.com/linker/)

Allows you to link .NET assemblies together into a single file, and to deploy your application without installation of the whole .NET Framework. The linker links MSIL code on demand, putting together only the required classes and methods, and it is capable of linking into the .NET framework class libraries.
The mini-deployment tool then builds a minimum set of the .NET runtime to ship with your application.
Features include:
- Link on demand
- Link into Framework APIs
- Native compilation
- No need to deploy the full .NET Framework
- Code protection
- Enables debugging to step through the .NET Framework APIs
- Integration with Visual Studio
- VC++.NET support

sarnev6t
دوشنبه 08 بهمن 1386, 22:43 عصر
,وقتی حجم برنامه من 3 mb خوب یکم ستم میشه 24 مگ فایل نصب .net باشه!!!
راهی نیست بخشی که مورد نیازرو براش setup بسازم!!؟؟

scorpion_man
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 01:36 صبح
,وقتی حجم برنامه من 3 mb خوب یکم ستم میشه 24 مگ فایل نصب .net باشه!!!
راهی نیست بخشی که مورد نیازرو براش setup بسازم!!؟؟

خوب دوست عزیز علت اینکه برنامه شما 3 mb هست اینه که .net framwork حجمش 34 mb هست:چشمک:
یعنی کدهایی که شما قرار بوده با برنامتون حمل کنید تو .net framwork هست که برنامتون حجمش اومده پایین

hdv212
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 02:10 صبح
به هیچ عنوان شما نمیتونید، قسمتی از دات نت فریم ورک رو روی سیستم نصب کنید، مگر اینکه همانطور که sinpin گفت از ابزارهای third Party استفاده کنید، و یا از ابزاری مثل XenoCode (http://www.xenocode.com/) که دات نت رو به فایل اجراییتون تزریق میکنه، و برای اجرای برنامه ی شما دیگه نیازی به دات نت فریم ورک نیست(چون dotNet runTime رو به فایلتون اضافه کرده)

sarnev6t
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 13:39 عصر
خوب دوست عزیز علت اینکه برنامه شما 3 mb هست اینه که .net framwork حجمش 34 mb هست:چشمک:
یعنی کدهایی که شما قرار بوده با برنامتون حمل کنید تو .net framwork هست که برنامتون حجمش اومده پایین

مرسی از اشارتون منم متوجه این موضوع هستم حالا راهش چیه این کدها با خود برنامه قابل حمل بشه!!
خواهش میکنم اگه جوابی میدید ارجاعی نباشه!!
بعضی دوستان یکسری اشارات کردند ولی من چیزی دستگیرم نشد!

scorpion_man
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 15:56 عصر
مرسی از اشارتون منم متوجه این موضوع هستم حالا راهش چیه این کدها با خود برنامه قابل حمل بشه!!
خواهش میکنم اگه جوابی میدید ارجاعی نباشه!!
بعضی دوستان یکسری اشارات کردند ولی من چیزی دستگیرم نشد!
ببینید همونطور که دوستان فرمودند و چند نمونه هم نرم افزار معرفی کردند باید از همچین نرم افزارهایی استفاده کنید

نرم افزارهایی مثل xenocode نرم افزارهایی هستند که هم نرم افزار شما رو encode میکنند و هم نرم افزار شما رو به زبانهای سطح پایین تبدیل میکنند و از .net platform جدا میکنند و شما میتونید نرم افزارتون رو بدون نصب framwork نصب کنید کاری که قبل ایجاد .net framwork انجام میشد حالا شما باید دنبال نرم افزارهای اشاره شده بگردید که همگی Licence دارند و پیدا کردن قفل شکستهش هم کمی سخته
موفق باشید