PDA

View Full Version : مشکل با دیتابیس

ehsan2007
دوشنبه 08 بهمن 1386, 22:29 عصر
سلام به دوستان گرامی
من از یک سایتی یک ماه پیش سیستمیرو که به صورت آنلاین با asp.net2 میشه چت کردو دانلود کردم ولی الان که امتحانش میکنم این ارورو میده

Cannot open database "AjaxChat" requested by the login. The login failed.
Login failed for user 'EF92DE97ACA546B\KING'.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Data.SqlClient.SqlException: Cannot open database "AjaxChat" requested by the login. The login failed.
Login failed for user 'EF92DE97ACA546B\KING'.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.
ارورش در مورد ارتباط با بانک اطلاعاته ولی من با sqlزیاد یاد ندارم کار کنم و تازه کارم لطفا بگید چیکار کنم
در ضمن چه شکلی ستاپ واسه بانک اطلاعات درست میکنن

Behrouz_Rad
دوشنبه 08 بهمن 1386, 23:06 عصر
احسان!
در SQL Server، کاربر EF92DE97ACA546B\KING رو به لیست کاربران مجاز دیتابیس مورد نظر اضافه کن.

موفق باشی.

ehsan2007
سه شنبه 09 بهمن 1386, 22:21 عصر
ممنون استاد راد ولی من تازه میخوام sql یاد بگیرم کاری رو هم که شما گفتید کردم ولی درست نشد شایدم اشتباه انجام دادم ولی توی قسمت EF92DE97ACA546B\Security\Logins
یک کاربر ایجاد کردم ولی درست نشد توی فایلهایی که دانلود کردم دیتابیس نیست ولی یک اسکریپت sql برای ایجاد جداول هست حالا موندم چه شکلی اسکریپت ها رو اجرا کنم که جداول درست بشه
توی قسمت
اعمال متداول با GridView
که شما گذاشته بودید برای ایجاد جداول یک ستاپ هست اون ستاپ رو چه شکلی درست میکنن
ممنون میشم کمکم کنید

Behrouz_Rad
سه شنبه 09 بهمن 1386, 22:58 عصر
اسکریپت ها رو باید در Query Analyzer (در SQL Server 2000) یا در Management Studio (در SQL Server 2005) اجرا کنی.