PDA

View Full Version : اتصال DetailsView به GridView

azygole
سه شنبه 09 بهمن 1386, 14:43 عصر
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما . من نمی تونم این مشکل رو حل کنم خسته شدم اینقدر دنبالش گشتم . میشه به من کمک کنید . اما خواهش می کنم جواب بدینها ...
مشکل :
من در AccessDataSource یک دستور select نوشتم و در یک GridView اطلاعات آن را نمایش می دهم بعد از یک DetailsView استفاده کردم تا داده های رکوردی که در GridView روی آن قرار دارم را نمایش دهد . برای این کار یک AccessDataSource دیگر مرتبط به همان جدول ایجاد کردم و به DetailsView متصل کردم و در این AccessDataSource دو تا پارامتر تعریف کردم آخه جدول من دو تا فیلدش کلید هست . حالا می خواهم این پارامترها را به ستونهای اول و دوم GridView وصل کنم اما نمی تونم شکل زیر هم جایی هست که پارامترهامو می زارم اما هر دوتا پارامترها به یه ستون ( فیلد ) وصل میشن . حالا من چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟:متفکر:

رها
سه شنبه 09 بهمن 1386, 14:48 عصر
detailsview رو به همون accessDataSource مربوط به Grid وصل کن

azygole
سه شنبه 09 بهمن 1386, 14:55 عصر
این کارو کردم اما همیشه رکورد اول رو نشون میده :( می خواهین source رو هم بفرستم ببینین ؟

azygole
سه شنبه 09 بهمن 1386, 15:33 عصر
سلام سلام بازم خودم پیدا کردم توی اینطور مواقع که میخواهیم یک پارامتر رو به یکی از فیلدهای grid متصل کنیم باید بریم توی قسمت source و پارامتر رو با دستور زیر به یک ستون وصل کنیم :
<asp:ControlParameter ControlID="GridView1" Name="StirNO" PropertyName="SelectedRow.Cells[1].Text" />
دست خودم درد نکنه خیلی خوشم اومد :)