PDA

View Full Version : تشخیص متن از خود عکس

arsalansalar
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 16:30 عصر
با سلام دوستان عزیز در این سایت در مورد ocr خیلی بحث شد و من در حدود 3 ماه شبانه روزی برای درست کردن یک دیکشتنری زحمت کشیدم ودر عاقبت به نتیجه هم رسیدم.(البته ocr من به این شکل بود که عکس را از یک ورودی دریافت می کرد و سپس متن را به صورت خروجی بیرون می داد)اما سوالی که باعث شد من این تایپیک را ایجاد کنم این بود که شما دوستان حتما جدید ترین نسخه babylon را دیده اید که در آن زمانی که شما موس را بر روی یک کلمه از یک عکس (توجه کنید یک عکس) کلمه را در آن لحظه ocr می کند.می خواستم بدانم از دوستان کسی کامپوننت یا سورس چیزی که در بالا گفتم سراغ دارد؟

مبین رنجبر
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 16:42 عصر
دوست عزیز هیچ سورس و کامپوننتی در مورد OCR شما نمیتونی پیدا کنی که به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده باشند ... شما برای انجام اینکار باید در فکر خرید سورس و کامپوننت باشید

arsalansalar
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 17:56 عصر
دوست عزیز من نگفتم مجانی می خواهم.
گفتم اگر کسی trial هم دارد نسخه demo را به من نشان دهد.بعد من هم بخرم.

مبین رنجبر
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 19:17 عصر
خوب دوست عزیز اگر میخواین بخرین کافیه توی گوگل بنویسین : برنامه+OCR یا تشخیص متن و ... کلی واستون وبسایت شرکت هایی که همچین برنامه هایی رو واسه فروش گذاشتن رو پیدا میکنه

HjSoft
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 19:21 عصر
باید بگردم __ یکجا دیده بودم به گوش باش

مبین رنجبر
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 19:32 عصر
اگر باشه که امکانش خیلی کمه ، معمولا سورس کاملی نیست

mehrzad007
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 23:55 عصر
دوست دارم اگر امکانش هست نمونه کار شما رو ببینم . دمو یا عکسی از محیط برنامه . یا اگر توقع خیلی زیادی نباشد سورس ;)

arsalansalar
پنج شنبه 11 بهمن 1386, 07:51 صبح
خوب دوست عزیز اگر میخواین بخرین کافیه توی گوگل بنویسین : برنامه+OCR یا تشخیص متن و ... کلی واستون وبسایت شرکت هایی که همچین برنامه هایی رو واسه فروش گذاشتن رو پیدا میکنه
دوست عزیز من آز اون مدل 2000 تا دمو دارم.
منظور من دقیقا چیزی است که در اولین تایپیک گفتم.(موس بر روی یک کلمه از عکس برود و کلمه برگردد.)

arsalansalar
پنج شنبه 11 بهمن 1386, 07:52 صبح
باید بگردم __ یکجا دیده بودم به گوش باش
اگه این کار را برای من زودتر بکنی که خیلی ممنون می شوم.

arsalansalar
پنج شنبه 11 بهمن 1386, 15:12 عصر
دوستان اگر همکاری کنند خیلی ممنون می شم.چون کارم گیر است.

Hadizadeh
شنبه 27 بهمن 1386, 12:09 عصر
اینجا رو هم ببینی بد نیست :
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=40433&page=9