PDA

View Full Version : مشکل در نصب sqlserver2005

veronika
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 16:40 عصر
سلام.من یه مشکل در نصب sqlserver2005 دارم .ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه.
روی سیستم من vs2005 نصب بود قبلا sql نصب بود و مشکلی نداشت. ولی وقتی sql را پاک کردم تا دوباره نصب کنم همون مرحله اول این error را می دهد. vs را هم پاک کردم ولی بازم مشکلم حل نشد.

Performance Monitor Counter Requirement (Error)
* Performance Monitor Counter Requirement

* The System Configuration Check for Performance Monitor counter registry value has failed. For details, see How to: Increment the Counter Registry Key for Setup in SQL Server 2005, in the readme file or in SQL Server Books Online.

reza_rad
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 17:20 عصر
این رو بررسی کنید:
How to: Increment the Counter Registry Key for Setup in SQL Server 2005 (http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms143215.aspx)

veronika
شنبه 13 بهمن 1386, 13:56 عصر
این رو بررسی کنید:
How to: Increment the Counter Registry Key for Setup in SQL Server 2005 (http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms143215.aspx)
سلام،من می خواستم بدونم دلیل این مشکل چیه؟چون باید از طریق regisrery اقدام کنم،یه کم خطرناکه.راه حل بهتری نیست؟
متشکرم

javad2000
شنبه 13 بهمن 1386, 15:16 عصر
نمی دونم با قوانین جدید، من هم می تونم همینجا سوال کنم یا نه؟
من هم توی نصب sql server 2005 مشکل دارم. یه سی دی VS 2005 Professional Edition خریدم که روش نوشته SQL Server 2005 هم داره، اما بعد از کلی گشتن که تونستم فایل های نصب sql رو پیدا کنم، یکیش، وسط نصب پیغام میده که نمیتونم نصب کنم و دومی هم نصب می کنه ولی بعد از نصب (مثل قبل از نصب)، فقط گزینه Configuration Tools در قسمت All Programs> SQL Server 2005 ظاهر میشه.

راهی هست که با همین سی دی ها، اس کیو ال رو نصب کنم یا باید سی دی جداگانه ای تهیه کنم؟

متشکرم

reza_rad
شنبه 13 بهمن 1386, 17:28 عصر
من می خواستم بدونم دلیل این مشکل چیه؟

If SCC cannot verify the existing registry key, or if SCC cannot run the lodctr.exe system program, the SCC check will fail, and Setup will be blocked.

چون باید از طریق regisrery اقدام کنم،یه کم خطرناکه.راه حل بهتری نیست؟
این راه حل پیشنهاد خود مایکروسافت هست:

For details, see How to: Increment the Counter Registry Key for Setup in SQL Server 2005, in the readme file or in SQL Server Books Online

راهی هست که با همین سی دی ها، اس کیو ال رو نصب کنم یا باید سی دی جداگانه ای تهیه کنم؟
در مورد مشکل شما توی این تالار زیاد صحبت شده دوست عزیز.
باید قبل از هرچیز بدونید چه edition ای از sql server 2005 رو دارید نصب می کنید؟ این رو همون اول که ستاپ sql server 2005 اجرا میشه می تونید توی پنجره اول ببینید.

veronika
یک شنبه 14 بهمن 1386, 14:42 عصر
سلام
واقعا"ممنون،مشکلم حل شد از همون راهی که شما گفته بودین.خوشبختانه با تغییر registery مشکلی پیش نیومد.