PDA

View Full Version : combobox

resident
جمعه 12 بهمن 1386, 19:29 عصر
سلام.
میخوام کامبوباکسم رو جوری طراحی کنم که یه سری آیتم داشته باشه و یک آیتم هم با عنوان افزودن آیتم جدید داشته باشه که وقتی کاربر آیتم مورد نظرش رو پیدا نکرد با کلیک روی این آیتم ، فرم ورود اطلاعات لازم نمایش داده بشه. چطور میتونم این کار رو کنم؟
با سپاس فراوان

sinpin
جمعه 12 بهمن 1386, 19:58 عصر
سلام.
میخوام کامبوباکسم رو جوری طراحی کنم که یه سری آیتم داشته باشه و یک آیتم هم با عنوان افزودن آیتم جدید داشته باشه که وقتی کاربر آیتم مورد نظرش رو پیدا نکرد با کلیک روی این آیتم ، فرم ورود اطلاعات لازم نمایش داده بشه. چطور میتونم این کار رو کنم؟
با سپاس فراوان

بهتره یک کامبوباکس سفارشی بسازید اما بدون اون هم به راحتی میشه :
برای مثال همیشه موقع خالی کردن کامبوباکس یک آیتم پیشفرض در اندیس صفر ایجاد کنید با همون عنوان "افزودن آیتم جدید " و زمانی که روش کلیک میشه فرم ورود اطلاعات باز بشه و ...

Mahdi.Kiani
جمعه 12 بهمن 1386, 20:56 عصر
سلام.
با سپاس فراوان

یه نمونه کوچیک همین الان نوشتم فقط جهت آموزش ..
ولی من اگه جای شما باشم یک کنترل سفارشی برای این کار می نویسم

Mahdi.Kiani
جمعه 12 بهمن 1386, 20:57 عصر
آقا سینا sorry
من بعد از اینکه فرستادم دیدم u هم جواب دادین

resident
شنبه 13 بهمن 1386, 11:31 صبح
از هر دوی شما عزیزان ممنونم.
آقای کیانی برنامتون عالی بود .ممنون.

Mahdi.Kiani
شنبه 13 بهمن 1386, 12:13 عصر
آقای کیانی برنامتون عالی بود .ممنون.

خواهش می کنم دوست عزیز
فقط لطف کنید از این به بعد از دکمه تشکر جهت این عمل استفاده کنید تا پست های یک تاپیک صرفا در مورد بحث تاپیک باشه
ممنون