PDA

View Full Version : برنامه تبلیغاتی 2

HjSoft
جمعه 12 بهمن 1386, 22:33 عصر
اینم یکی دیگست جالبه ! خودم درستش کردم ! بانک اطلاعاتش رو از اینترنت دریافت میکنه بایک کلید بروز میشه ! هر کی خواست لینکش رو بزارم با ایدی من تماس بگیره !! ببخشید الان فقط تستش کنید جواب داد مسکلی نداشت بگید سورسشو بذارم !! یک سوال هم دارم که بعدا می پرسم

اوبالیت به بو
جمعه 12 بهمن 1386, 23:14 عصر
والا کارتون خوبه ولی نمی دونم چرا اکثر جاهایه برنامه RuntTime Error "429" - Object Required رو می داد. اگه امکانش هست سورسش رو بزارید.

M8SPY_OK
شنبه 13 بهمن 1386, 07:41 صبح
:قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:: هقهه::قهقهه::قهقهه:
Wolf Sky جان ! بذار برنامه ای که من نوشتم به بهره برداری برسه ، بعد بردار از روش کپی بزن ...
البته این نوع رفتارت رو میذارم پای کم تجربگیت توی برنامه نویسی ...

arsalansalar
شنبه 13 بهمن 1386, 07:46 صبح
نمی دونم چرا اکثر جاهایه برنامه RuntTime Error "429" - Object Required رو می داد.
منم دقیقا همین مشکل را داشتم.

M8SPY_OK
شنبه 13 بهمن 1386, 07:53 صبح
اینم یکی دیگست جالبه ! خودم درستش کردم ! بانک اطلاعاتش رو از اینترنت دریافت میکنه بایک کلید بروز میشه ! هر کی خواست لینکش رو بزارم با ایدی من تماس بگیره !! ببخشید الان فقط تستش کنید جواب داد مسکلی نداشت بگید سورسشو بذارم !! یک سوال هم دارم که بعدا می پرسم

exe ؟؟؟؟!!!
نترس بابا کسی که از کپی ، کپی بزنه شاه کپی زنه ... :قهقهه:
چرا سورس برنامت رو نمی ذاری ؟
-------------------------------------------------------------------------------------
خداییش این طرز فکرت منو کشته ...

http://irapic.com/uploads/1201983238.jpg

HjSoft
شنبه 13 بهمن 1386, 12:23 عصر
به لج شما هم که شده اقای m8spy باید بگم سورس رو میذارم و می گم من اینو از روی barnetdownloader برداشتم بالاخره ایده جدیدیه !!