PDA

View Full Version : ثبت تاریخ جاری در فیلد مربوطه در جدول

iransim
شنبه 13 بهمن 1386, 00:37 صبح
با سلام به دوستان
من یک فرم ورود اطلاعات دارم که روی آن یک تکس باکس گذاشتم که از طریق تابع Shamsi() تاریخ جاری سیستم را نشان میدهد حال می خواهم موقع ذخیره اطلاعات این تاریخ در فیلد مربوط به تاریخ ثبت درخواست قرار گرفته و این تاریخ در جدول ذخیره شود .
ممنون می شم راهنمائی کنید .

مهدی قربانی
شنبه 13 بهمن 1386, 00:57 صبح
سلام
روی فرمتون بدلخواه در رخداد After Update یکی از فیلدها کد زیر رو بنویسید تا بعد از Update اون فیلد مقدار تاریخ جاری در فیلد تاریخ ثبت و ذخیره بشه .
بجای FieldName نام فیلدی که کد در رخداد After Update اون ، کد زیر نوشته میشه و بجای TextName هم نام اون تکست باکسی که تاریخ رو نمایش میده جایگزین کنید .

Me.FieldName.Value = Me.TextName.Value

iransim
شنبه 13 بهمن 1386, 23:46 عصر
دوست عزیز کد را وارد کردم ولی نشد
فیلد تاریخ من از نوع تکس با فرمت 00/00/"13" است ولی تکسی که تاریخ جاری را نشان میدهد از مازول shamsi استفاده می کند .

مهدی قربانی
یک شنبه 14 بهمن 1386, 00:40 صبح
مشکلی نیست فرمت تکست باکس تاریخ رو به اینصورت تغییر بدید مشکل حل میشه .

"13"@@/@@/@@

iransim
یک شنبه 14 بهمن 1386, 01:47 صبح
خدایا بازم نشد چکار کنم ؟:ناراحت:

iransim
یک شنبه 14 بهمن 1386, 01:49 صبح
خدایا بازم نشد چکار کنم ؟:ناراحت:خواهش میکنم بازم کمکم کنید

مهدی قربانی
یک شنبه 14 بهمن 1386, 08:47 صبح
سلام
بهتره نمونه فایلتون رو اینجا بذارید تا ببینم مشکل چیه .

saeed razaee
دوشنبه 15 بهمن 1386, 16:43 عصر
سلام من امتحان کردم درست عمل می کند. ببینید کجای کارتان مشکل دارد

iransim
سه شنبه 16 بهمن 1386, 23:14 عصر
سلام
بهتره نمونه فایلتون رو اینجا بذارید تا ببینم مشکل چیه .

آقا مهدی سلام
ببخشید هر کاری می کنم حجم برنامه کم بشه ( حتی با Zip ) که بتونم بفرستم نمی شه حدود 400 مگ حجم پیدا کرده نمی دونم برای چی؟
می شه شما یه نمونه بذارید من ببینم یا بگید برای کم کردن حجم بانک چکار کنم ؟ رکوردها هم 7 -8 تا بیشتر نیست. :متعجب::عصبانی++:

مهدی قربانی
چهارشنبه 17 بهمن 1386, 01:16 صبح
سلام
دوست من شما یک بار این فایل رو Compact And Reapair کنید بعد زیپش کنید اگر بازهم حجمش زیاد بود احتمالاً از تصاویر یا اشیاء گرافیکی استفاده کردید که باعث بالا رفتن حجم شده البته توصیه می کنم در کل برای بالا بردن راندمان و سرعت بانکتون بهتره تا حد ممکن حجمش رو کاهش بدید نهایتاً اگر نشد لازم نیست تمام اجزای بانک رو داشته باشید می تونید اون فرمها و جداول و همینطور اطلاعات غیر مرتبط به بحث رو حذف کنید تا حجم بانک کمتر شده و قابل ارسال بشه .

iransim
شنبه 20 بهمن 1386, 22:31 عصر
سلام دوست عزیز
اینم نمونه برنامه ام ببینم چه کمکی می تونی بکنی ؟

مهدی قربانی
دوشنبه 22 بهمن 1386, 22:04 عصر
سلام
در نمونه خودت در رخداد On LOad فرم Main_sabt کد مربوطه رو نوشتم بنابراین وقتی فرم رو باز می کنی تاریخ جاری با استفاده از ماجول Shamsi نشون داده میشه و مشکلی هم نداره :

iransim
پنج شنبه 25 بهمن 1386, 01:48 صبح
آره آره دستت درد نکنه ممنونم