PDA

View Full Version : فاصله گذاری بین حروف

rezaiy.ali
یک شنبه 14 بهمن 1386, 10:35 صبح
با سلام
یه فیش نقدی بانکی و یه پارمتر دارم که عدد قبول می کنه
حال چطور می تونم بین حروف این پارمتر فاصله قرار بدم که دقیقا بین خونه ها فیش قرار بگیرد
200,000
با تشکر

iranigirl1364
یک شنبه 14 بهمن 1386, 11:05 صبح
با سلام:
اگر شما هنگام Add کردن و تعریف کردن پارامتر , در پنجره Create Parameter Field و در قسمت ValueType نوع پارامتر مورد نظر را Number انتخاب کرده باشید .بعد از قرار دادن پارامتر بر روی صفحه کریستال ریپورت , بر روی نام پارامتر کلیک راست نمایید و FormatObject را انتخاب نمایید و از پنجره نمایان شده در قسمت Style می توانید هر فرمتی را که مد نظر دارید برای مثال همین 200,000 را انتخاب نمایید.
موفق باشید!

sm
یک شنبه 14 بهمن 1386, 12:23 عصر
اگه مشکلتون حل شد با این توضیح دوستمون که هیچ اما اگه حل نشده بیشتر توضیح بدین چیکار میخواین بکنین ؟
من که از سوالتون هرچی خوندم چیزی سر در نیاوردم!!!

موفق باشید

rezaiy.ali
یک شنبه 14 بهمن 1386, 13:26 عصر
در یک فیش بانکی قسمت مبلغ درایه ستون های است که داخل هر ستون یه عدد قرار می گیرد
من می خوام مقداری که پاس می دم اعداد داخل هر ستون قرار بگیرد

| 0 | 0 | 0 | 2 |

محمد رضاپور
دوشنبه 15 بهمن 1386, 17:18 عصر
با سلام
دوست عزیز من فکر می کنم شما بجای اینکه که یک کقدار عددی رو به گزارش پاس بکنید بهتر هست که این عدد رو توی یه Function به یک مقدار رشته ای تبدیل کنید که توی این رشته بین اعداد تعداد خاصی (مثلا 5 کاراکتر خالی) وجود داشته باشه و بعد این پارامتر رشته ای رو به گزارشتون پاس کنید، در این حالت شما دیگه نیازی به نوشتن فرمول های خاص و پیچیده توی کریستال نخواهید داشت.

امیدوارم که به نتیجه مطلوب برسید.
موفق باشید.