PDA

View Full Version : استفاده از اطلاعات یک صفحه وب

mmofti
یک شنبه 14 بهمن 1386, 16:13 عصر
من می خواهم از اطلاعات یک صفحه وب در برنامه دلفی استفاده کنم مثلا مخوام یک عدد که دریک صفحه دایم در حال تغییر هست را در برنامم پردازش کنم چطور میتونم این کارا بکنم.

Mahyaa
یک شنبه 14 بهمن 1386, 20:35 عصر
بیشتر توضیح بدید . دقیقا میخواهید چی کار کنید ؟
این عدد داخل تگ خاصی هست ؟

با این توضیح مختصری که دادید من به ذهنم میرسه که باید از ControlInterface کنترل WebBrowser استفاده کنید .

mmofti
دوشنبه 15 بهمن 1386, 06:58 صبح
میخوام ارزش دلار دربرابر یورو را در برنامم استفاده کنم ودسترسی به سایت مرجع هم بصورت یک بیننده است واگه منظور tag . همون تگ های html است در تگ body قرار دارد.

vcldeveloper
دوشنبه 15 بهمن 1386, 15:21 عصر
از IdHttp در مجموعه Indy برای دریافت محتوی سایت استفاده کنید. برای Parse کردن هم می تونید از یه HTML Parser استفاده کنید، یا خودتون در متن جستجو کنید.

mmofti
چهارشنبه 17 بهمن 1386, 13:44 عصر
جناب کساورز میشه یه مختصر توضیحی در باره pro ,event های ابن کامپوننت بدید

vcldeveloper
چهارشنبه 17 بهمن 1386, 17:00 عصر
کدوم Event رو میگید؟ توی Helps توضیحات کاملی داده شده، براش دمو هم وجود داره.

omid_delphi2
شنبه 20 بهمن 1386, 08:20 صبح
سلام دوستان
من هم یه همچین مشکلی دارم مثلا میخواهم یا سایت را در ذقخصسثق خودم باز کنم و محتوای برخی ابجکتهای انرا بخوانم این سایت هر 2 دقیقه یکبار عوض میشود و من میخواهم مقادیر جدید انرا بدست اورم
این هم ادرس سایت مورد نظر http://www.irbourse.com/DtoD.aspx

vcldeveloper
یک شنبه 21 بهمن 1386, 08:23 صبح
من هم یه همچین مشکلی دارم مثلا میخواهم یا سایت را در ذقخصسثق خودم باز کنم و محتوای برخی ابجکتهای انرا بخوانم این سایت هر 2 دقیقه یکبار عوض میشود و من میخواهم مقادیر جدید انرا بدست اورم
اگر مشکل همونی هست که کاربر اول گفت، جوابش هم همونی هست که در پست های بالاتر داده شد. اگر چیز دیگه هست، باید دقیق تر و با جزئیات بیشتر بپرسید. انتظار نداشته باشید صورت مسئله رو اینجا بگید و یک عده هم از سر بیکاری براتون کدش را بنویسند!
قشنگ مشخص کنید که چی می خواید، چه کاری در جهت رفع مشکل انجام دادید و در کدام مرحله کار به مشکل برخوردید.

omid_delphi2
شنبه 27 بهمن 1386, 08:32 صبح
آقای کشاورز با سلام
شما ممکن است بسیار گرفتار باشید و فرصت سرخاراندن هم نداشته باشید ولی برخی دوستان در بیشتر پستها لطف میکنند و جواب سوالات را حتی با نمونه کد میدهند

vcldeveloper
شنبه 27 بهمن 1386, 15:24 عصر
شما ممکن است بسیار گرفتار باشید و فرصت سرخاراندن هم نداشته باشید ولی برخی دوستان در بیشتر پستها لطف میکنند و جواب سوالات را حتی با نمونه کد میدهند
بحث من مطرح نیست. بحث اینه که شما که جواب کامل و دقیق میخواید، باید سوال خود را هم دقیق و با جزئیات مطرح کنید.

mmofti
شنبه 27 بهمن 1386, 23:02 عصر
مثلا ما برنامه ای بنویسیم که در همین "سایت برنامه نویس" تعداد پست های یه کاربر که با فرستادن پست جدید عوض میشه را در یه edit نشون بده. توجه داشته باشین که ما فقط میتونیم بعنوان بیننده از سایت اطلاعات سایت استفاده کنیم:گیج:

vcldeveloper
یک شنبه 28 بهمن 1386, 16:33 عصر
مثلا ما برنامه ای بنویسیم که در همین "سایت برنامه نویس" تعداد پست های یه کاربر که با فرستادن پست جدید عوض میشه را در یه edit نشون بده. توجه داشته باشین که ما فقط میتونیم بعنوان بیننده از سایت اطلاعات سایت استفاده کنی
جوابش میشه همون چیزی که در پست شماره 4 گفتم.

esi022
دوشنبه 29 بهمن 1386, 13:03 عصر
من اطلاعات زیادی رو از همین روش بدست آوردم و برای موسساتی که نیاز داشتند data می دزدیدم.
البته به این کار علاقه عجیبی دارم
این آدرس مرجع من بود
برو کار کن اگه واقعا نتونستی یه sample اینجا می گذارم
http://www.cryer.co.uk/brian/delphi/twebbrowser/twebbrowser_oleobject.htm