PDA

View Full Version : بهترین روش فروش برنامه های موبایل؟؟

handinux
یک شنبه 14 بهمن 1386, 19:29 عصر
سلام به همه
دوستان به نظر شما بهترین روش برای فروش یک نرم افزار موبایل چیست که هم قابل اعتماد باشد و هم بدون دردسر و مشتری خیلی راحت با امکانات فعلی بتواند بدون دردسر آن را خریداری کنید و برای فروشنده هم دردسر و مصیبت نداشته باشد....نظر شما چیست؟ ؟؟

handinux
دوشنبه 22 بهمن 1386, 10:56 صبح
یعنی تا حالا کسی بهش فکر نکرده؟! یا کسی راه حلی نداره؟

tehranchi
پنج شنبه 02 اسفند 1386, 18:30 عصر
خوب این به خیلی از عوامل و فاکتورها بستگی داره اصلا بیشترش بحث مدیریت فروش هستش تا تخصص موبایل در ثانی واسه گرم کردن مجلس خودت شروع کن
یه نظر بگو خط بده به بقیه

handinux
جمعه 03 اسفند 1386, 14:00 عصر
خوب به نظرم اگر این سرویس MMS راه اندازی شود خیلی راحت می شود این کار را کرد؟نظر شما چیست؟

tehranchi
شنبه 04 اسفند 1386, 09:43 صبح
آره موافقم نتنها در زمینه فروش برنامه ها موبایل بلکه در همه زمینه ها فوق العاده هستش ولی فکر نکنم به این زودی ها راه بی افته چون این چیزها فرهنگ سازی می خواد تا بخواد فرهنگ سازی بشه ما پیر شدیم
در ضمن یادت نره که فروش مستلزم سرمایه گذاری هستش نمی تونی انتظار داشته باشی بدون سرمایه گذاری به فروش و پول برسی مگه در شرایط استثنائی پس اینکه بشینی دنبال راه حل ارزون باشی اشتباه هستش من به تبلیغات از هر نوعش اعتقاد دارم
نظر شما چیه ؟

handinux
شنبه 04 اسفند 1386, 11:41 صبح
بله خوب نقش تبلیغات را که نمی توان منکر شد اما جدای از آن می خواهم به یک روش فروش مناسب دست پیدا کنم.خوب MMSیکی است فروش از روی سایت یکی است فروش پستی یکی است و ...می خواهم بدانم کدام یک منطقی تر است.

tehranchi
یک شنبه 26 اسفند 1386, 12:07 عصر
ببین باید اول مشخص کنی می خوای بدونی چجوری بفروشی یا اینکه وسایل عرضه محصولت رو بشمری ؟

اینا با هم فرق داره اینکه مشتری رو پیدا کنی یا اینک چجوری جنسو به مشتری برسونی ؟

handinux
یک شنبه 26 اسفند 1386, 12:25 عصر
دوست من منظور رساندن نرم افزار به دست مشتری است

persianshadow
یک شنبه 26 اسفند 1386, 14:27 عصر
این سایت رو ببین

http://www.asanafzar.com

handinux
یک شنبه 26 اسفند 1386, 17:47 عصر
دوست عزیزم من خیلی وقت پیش این سایت رو دیدم و به نظرم روش ارائه نرم افزارشون خوب نیومد و راحتتر از این میشه این کارو کرد.اینها با پست!! انجام می دن.نظر دیگه ندارید؟

persianshadow
یک شنبه 26 اسفند 1386, 18:01 عصر
خب به هر حال شما نرم افزار رو یا از طریق پست و یا از طریق اینترنت به کاربر میدید ؟!

مشکل شما اگه حل نکرده باشید اینه : قفل نرم افزارتون چطوری هست ؟

asadi20
سه شنبه 27 فروردین 1387, 16:34 عصر
اساتید اجازه هست منم نظر بدم.!
من یه مصرف کننده هستم و توی شهرستان زندگی می کنم (زنجان)
1-نحوه پرداخت : من با پرداخت از طریق اینترنت خیلی راحتم
2- نحوه دریافت محصول : اگه محصول فیزیکی باشه مثل قطعات الکترونیکی اینا که خوب باید با پست برای مشتری فرستاده بشه ولی اگه محصول نرم افزار و این جور چیزها باشه دو حالت پیش می یاد
2-1 اگه حجم نرم افزار کوچیک باشه مثل نرم افزارهای موبایل خوب اینو می شه واسه مشتری میل کرد
2-2 اگه حجم نرم افزار زیاد باشه در حد مثلا یه سی دی خوب اینو باید یا واسه طرف پست کنی یا این که مثلا می تونی یه صفحه تو اینترنت درست کنی بعد واسه وارد شدن به اون صفحه و واسه دانلود کردن اون رمز بخواد (این رمز و آدرس صفحه رو پس از پرداخت پول به مشتری گفته می شود)
------
ولی واسه فروش سی دی هایی که قفل دارن بهترین راه فروش از طریق پست هستش
البته اینا نظرهای شخصی من هستش

sasanyavari
پنج شنبه 29 فروردین 1387, 10:18 صبح
سلام

من از اعضای شرکت پارس آسان افزار هستم که سایتش رو معرفی کردید. در مورد روش‌های رسوندن محصولات نرم‌افزاری موبایل به دست مشتری‌ها در حال حاضر این روش‌ها رو میشه پیشنهاد کرد:
۱. فروش پستی
راحت‌ترین روشه اما زمان‌‌بر هست. ولی خوب کاربرها بهش عادت دارن و استقبال می‌کنن.

۲. دانلود محصول از طریق PC
اگر روش‌های پرداخت به اندازه کافی گسترده باشند روش مناسبی هست. اما در حال حاضر بازدهی چندانی نداره. البته راه‌اندازی شده.

۳. ارسال از طریق MMS
در حال حاضر قابل استفاده نیست چون روش پرداخت مناسبی هم نداره. مگر بشه هزینه رو روی فیش موبایل کاربرها اضافه کرد اما ارتباطات سیار از ما نپذیرفت و این کار رو انجام نمیده. در ضمن خود سرویس هم در حال حاضر وجود نداره.

۴. دانلود محصول از طریق GPRS
مطمپن ترین روشه اما باز هم بستگی به تنوع روشهای پرداخت داره. اما از نظر فنی خیلی مناسبه. در ضمن مشکل فرهنگی هم در مورد استفاده از GPRS وجود داره و مردم هنوز بهش عادت ندارن در ضمن خود سرویس هم به طور کامل در دسترس نیست.

حالا اگر روش دیگه‌ای دارید به منم اطلاع بدید.

hamedjj
یک شنبه 17 آذر 1392, 16:39 عصر
تو مارکت ها بهتره

http://barnamenevis.org/showthread.php?428588-%D9%85%D9%87%D9%85-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF