PDA

View Full Version : انصراف از ذخیره مقادیر

iransim
سه شنبه 16 بهمن 1386, 00:43 صبح
با سلام
من می خواهم وقتی روی در حال پر کردن مقادیر جدول از درون فرم هستم با کلیک بروی دکمه Cancel عملیلت ثبت متوقف و به حالت قبل از درخواست اضافه کردن رکورد برگردم
کد دکمه cancel را چه بنویسم ؟
ممنونم

مهدی قربانی
سه شنبه 16 بهمن 1386, 01:11 صبح
سلام
یک کامند باتون روی فرم قرار بدید و در رخداد On Click اینو بنویسید :

Me.Undo

iransim
سه شنبه 16 بهمن 1386, 22:07 عصر
سلام
یک کامند باتون روی فرم قرار بدید و در رخداد On Click اینو بنویسید :

Me.Undo

سلام اقا مهدی و تشکر به خاطر راهنمائی شما
حل شد .:خجالت:

elham123
یک شنبه 25 فروردین 1387, 07:24 صبح
سلام
ببخشید من همین مشکلو دارم که می خوام یک دکمه ایجاد کنم که اگه کلیک کردم برگرده به وضعیت قبلی ولی نمیشه این کار بالا رو نیز انجام دادم نشد فکر می کنین مشکل چیه ؟

مهدی قربانی
یک شنبه 25 فروردین 1387, 07:42 صبح
سلام
نمونه تون رو بذارید تا مشکلش رو بررسی کنم .

elham123
یک شنبه 25 فروردین 1387, 08:57 صبح
برنامه رو براتون می فرستم
دقیقا می خوام دکمه انصراف کار Undo رو لانجام دهد وقتی کاری انجام می دهم با این دکمه برگرده به حالت قبل نه به اولین رکورد بلکه به حالت قبل برگرده
اگه ممکنه کد ذخیره رو هم نگاهی بیندازید
ممنون

مهدی قربانی
یک شنبه 25 فروردین 1387, 09:50 صبح
سلام
نمونه شما رو بررسی کردم ، عملکرد کامند باتون انصراف کاملاً درسته توجه داشته باشید وقتی شما در رکورد در حال ورود اطلاعات جدید هستید تا زمانی که این رکورد رو ترک نکردید اطلاعات کاملاً ذخیره نمی شه و اگر از دکمه انصراف استفاده کنید اطلاعاتی رو که در رکورد جاری وارد کردید رو پاک میکنه اما اگر رکورد رو ترک کنید و دوباره برگردید عملیات انصراف انجام نمی شه . در مورد این که می خواین وقتی انصراف رو کلیک می کنید برگرده به حالت قبل نه به رکورد اول متوجه منظورتون نمی شم ولی اگر منظورتون اینه که وقتی انصراف رو کلیک می کنید فقط اطلاعات آخرین فیلد رو پاک کنه نه همه فیلدها رو می تونین عملیات save رو در رخداد After Update‌ فیلدها انجام بدید تا در زمان استفاده از Undo اطلاعات کل فیلدها پاک نشه و فقط فیلد جاری Undo بشه .
ضمناً در مورد کد ذخیره مشکل خاصی دارید ؟

elham123
یک شنبه 25 فروردین 1387, 10:53 صبح
ممنونن از راهنماییتون در مورد Undo
در مورد ذخیره فقط می خواستم بدونم کدی که برای ذخیره نوشتم آیا درسته ؟

elham123
یک شنبه 25 فروردین 1387, 11:44 صبح
مشکلم حل شد هم در مورد ذخیره سازی هم در مورد Undo از کمکتون صمیمانه سپاسگذارم