PDA

View Full Version : security

انگوران
سه شنبه 16 بهمن 1386, 07:38 صبح
دوستان سلام _ آیا میشه کدی نوشت که زمان باز شدن برنامه تیک مربوط به
...tools-macro-security-low گذاشته بشه ؟

مهدی قربانی
سه شنبه 16 بهمن 1386, 10:48 صبح
سلام
این تاپیک رو دیدی :
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=50216

انگوران
سه شنبه 16 بهمن 1386, 12:18 عصر
مهدی جان از لطف شما ممنونم ولی من نتونستم استفاده کنم فایلی که کاربر محترم شاپرک گذاشتن که برای اولین بار مشکل رو حل نمیکنه و در رابطه با راهنمائی آقای سنبله کار نیز در رابطه با طریقه اجرای فایل exe و ... مشکل دارم یعنی چطوری این فایل جزو برنامه باشه و مجزا نباشه و ...
اگه لطف کنین نمونه بذارین یا توضیحات رو تکمیلتر بفرمائید ممنون میشم .

مهدی قربانی
سه شنبه 16 بهمن 1386, 13:17 عصر
سلام
حبیب جان اینم ببین فکر کنم راه حل مناسبی باشه :
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=83590&highlight=AccessLowSecure.rar

انگوران
سه شنبه 16 بهمن 1386, 15:08 عصر
آقا مهدی عزیز بازم ممنونم فایلهای جالبی بودن ولی من منظورم اینه که چیزی مثل ماژول جزئی از فایل اکسس باشه و همراه با فایل اجرا بشه و عمل کنه اگه مواردی که فرمودین این کار رو انجام میدن روش اجراشون رو هم توضیح بدین ممنون میشم .
شاید هم با call کردن و یا runapp بشه فایل AccessLowSecure رو اجرا کرد ولی من نتونستم .

مهدی قربانی
چهارشنبه 17 بهمن 1386, 00:31 صبح
آقا مهدی عزیز بازم ممنونم فایلهای جالبی بودن ولی من منظورم اینه که چیزی مثل ماژول جزئی از فایل اکسس باشه و همراه با فایل اجرا بشه و عمل کنه اگه مواردی که فرمودین این کار رو انجام میدن روش اجراشون رو هم توضیح بدین ممنون میشم .
شاید هم با call کردن و یا runapp بشه فایل AccessLowSecure رو اجرا کرد ولی من نتونستم .
سلام
حبیب جان همونطور که دوستان در خلال تاپیکهای فوق مطرح کردن این پیغام Macro Security قبل از اجرای کد های یه برنامه ظاهر میشه و حتی اگر ماجولی برای تغییر سطح امنیت در داخل فایل موجود باشه حداقل برای اولین باری که کاربر اقدام به اجرای برنامه می کنه پیغام ظاهر میشه و در اجراهای بعدی ، کاربر دیگه با پیغام مواجه نمیشه برای همین هم دوستانمون اقدام به ارائه فایلهای خارجی که این سطح امنیتی رو تنزل میده کردن تا در همون اجرای اول هم کاربر با پیغام روبرو نشه.