PDA

View Full Version : فرستادن خطوط یک Rich Edit با قالب اون به FrxrichObject در Fast Report

dkhatibi
پنج شنبه 18 بهمن 1386, 20:19 عصر
فرستادن خطوط یک Rich Edit با قالب اون به FrxrichObject در Fast Report چگونه امکان پذیره!

vcldeveloper
جمعه 19 بهمن 1386, 03:27 صبح
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=459455&postcount=8

dkhatibi
جمعه 19 بهمن 1386, 14:13 عصر
با سلام و تشکر
از کد شما برای انتقال داده ها استفاده شد اما مشکل زمانی پیش می آد که داده های موجود در Rich بیش از یک صفحه باشد. خطوط به صفحه ی بعد انتقال نمی یابند و مخفی می شوند.

dkhatibi
شنبه 20 بهمن 1386, 15:26 عصر
به نظر می رسه این مششکل از FR ه. من برای رفع اون Rich1 رو روی باند Header Page قرار دادم و خاصیت AllowSplit اونو True کردم.
حتی در صفحات چند ستونه هم با این روش مشکلی پیش نمی آد.

vcldeveloper
شنبه 20 بهمن 1386, 16:50 عصر
مشکل از باندی هست که frxRichView را روی آن قرار میدید. Page Header باید در هر صفحه چاپ بشه، حالا اگر در باند Page Header کنترلی باشه که اندازه اش بزرگتر از یک صفحه بشه و خصوصیت AllowSplit آن هم True باشه، FR سعی میکنه که آن کنترل را در صفحه بعد رسم کنه، ولی برای رسم صفحه بعد باید Page Header رسم بشه، Page Header هم مجددا سعی میکنه کنترل frxRichView رو چاپ کنه. این تلاش ها در یک حلقه بی پایان ادامه پیدا میکنه و تعداد صفحات گزارش بصورت افزایش پیدا میکنه تا زمانی که FR یک خطا تولید میکنه.
برای رفع این مشکل باید frxRichView را در باندی قرار بدید که در هر صفحه تکرار نمیشه، مثلا Report Title که فقط یک بار در اول گزارش چاپ میشه.

dkhatibi
یک شنبه 21 بهمن 1386, 14:12 عصر
ببخشید من هم از Page Title استفاده کرده بودم.

vcldeveloper
دوشنبه 22 بهمن 1386, 00:12 صبح
ببخشید من هم از Page Title استفاده کرده بودم.
منظور Report Title هست؟ من متوجه نشدم... شما با استفاده از باند Report Title مشکلتون برطرف نشده؟ اگر برطرف شده، دکمه "حل شده" را کلیک کنید.

dkhatibi
دوشنبه 22 بهمن 1386, 12:32 عصر
سلام
در پست 4 مشکل من حل شد. من نسخه ی فارسی شده را دارم استفاده می کنم لذا شاید کمی کلمات فارسی را به گونه اسی دیگر بنویسم.
باز هم ممنون.