PDA

View Full Version : read only

saeed razaee
شنبه 20 بهمن 1386, 08:28 صبح
با سلام دوستان عزیز من تیبلهای خود را داخل بانک sql قرار دادم و فرمها و دیگر اطلاعات خود را داخل بانک اکسس بر روی سیستمهای کاربر نصب نمودم و یک odbc درایور ساختم و تیبلهای خود را به آن لینک نمودم اما در حال حاضر تمام جدولهای من در اکسس read only باز می شود آیا باید در دیتابیس sql روی سرور تغییراتی ایجاد کنم تا درست شود . در ضمن قبل از وارد شدن به بانک اطلاعاتی اکسس روی سیستم کاربرها یوزر و پسورد دیتابیس sql را سوال می کند . لطفا راهنمائی نمائید. با تشکرالبته من این سوال را در بخش sql پرسیدم مدیر محترم فرمودند احتمالاً باید در اکسس تغییرات ایجاد شود در آن قسمت سوال شود.

saeed razaee
شنبه 20 بهمن 1386, 14:16 عصر
با سلام لطفا راهنمائی نمائید.

saeed razaee
چهارشنبه 24 بهمن 1386, 11:43 صبح
با سلام خواهش می کنم پاسخ این سوال را پیدا کنید . اگر جواب این سوال را اینجا نگیرم پس کجا باید سوال شود و کی باید جواب دهد. از مدیر محترم بخش خواهش می کنم این سوال را پاسخ دهند.

o_panjeshahi
چهارشنبه 24 بهمن 1386, 15:48 عصر
من فکر میکنم شما در SQL یک تعریف عمومی مثل sa نمودید که هربار برای ورود یوزرو پسورد می خواهد.
به نظر من بهتر است در بخش SECURITY برنامه SQL برای هر کاربر یوزر با سطح دسترسیش تعریف کنید .اینطوری سیستم هر بار سوال نمیکند و ملاک را براساس یوزر ویندوز قرارداده و برنامه را باز میکند.

saeed razaee
یک شنبه 28 بهمن 1386, 11:01 صبح
با سلام من یک یوزر و پسورد تعریف نمودم داخل sql و همه سطح دسترسی ها را به آن داده ام ولی روی سیستمهای کاربران برای اتصال تیبلها به دیتابیس sql روی سرور این یوزر و پسورد را می خواهد و بعد داخل odbc درایور وصل می شود . اما بعد از اجرای بانک اکسس هر دفعه این یوزر و پسورد sql را می خواهد و با وارد نمودن یوزر و پسورد فرمهای من بدون نمایش فیلدها ظاهر می شوند حالت sheri را دارد که redonly می باشد.لطفا راهنمائی نمایئد.