PDA

View Full Version : یک سوال در مورد restore از روی client

jeniferxp
شنبه 20 بهمن 1386, 13:44 عصر
با سلام
دوستان من یک سوال داشتم . از من خواستند که تو پروژه از طریق خود برنامه asp.net عمل restore و backup از روی کامپیوترهای client صورت بگیره . در حالی که دیتابیس من sql 2000 روی سروره من تونستم عمل backup گیری را از روی کلاینت انجام بدم یعنی فایل backup روی هارد سرور ذخیره بشه ولی موقع restore با خطا مواجه میشم که نمیتونه مسیر فایل backup را از روی هارد سرور پیدا کنه تا آن را restore کنه.
میخواستم بدونم اصلا آیا این کار شدنی است ؟ یا فقط باید عمل restore فقط از روی خود سرور صورت بگیره ؟ میشه منو راهنمایی کنید که اگه میشه این کارو کرد کد restore را هم برام بذارید.
با تشکر.

Aidin
شنبه 20 بهمن 1386, 13:49 عصر
میخوای به صورت دستی Backup بگیری یا از طریق خود SQL-Server ؟؟

jeniferxp
شنبه 20 بهمن 1386, 15:56 عصر
میخواهم به صورت دستی تو برنامه د ASP.NET با زبان C# در یک فرم عمل RESTORE با انتخاب فایل BACKUP از طریق یک COMBOBOX صورت گیرد.
با تشکر

reza_rad
شنبه 20 بهمن 1386, 16:03 عصر
ولی موقع restore با خطا مواجه میشم
کد رستور تون رو بگذارید اینجا...

میخواستم بدونم اصلا آیا این کار شدنی است ؟ یا فقط باید عمل restore فقط از روی خود سرور صورت بگیره ؟
میشه. البته شما برای اینکار می تونی لیستی از فایلهای بکاپ که روی سرور هست به کاربر نشون بدید و اون انتخاب کنه که کدوم بکاپ رو می خواد رستور کنه و ...
کدی که شما می نویسید روی سرور اجرا میشه یعنی کامپیوتر های کلاینت دارند کدی روی سرور رو فراخوانی می کنند پس طبعا مشکلی در رستور اونها نخواهید داشت.

سار
شنبه 20 بهمن 1386, 18:32 عصر
در مورد SQL DOm و یا SQL SMO برسی کن
اولی برای 2000 و دومی برای 2005 هست