PDA

View Full Version : کمک فوری . . . ارتباط با یک کامپیوتر از طریق یک صفحه وب

Parsa_2006
شنبه 20 بهمن 1386, 17:18 عصر
سلام
از اساتید محترم حواهشمندم من رو راهنمایی کنند
من می حوام از روی یک وب سایت به یک کامپیوتر که آی پی اون رو دارم و در صورت نیاز هم می تونه روی یک پورت لیسن کنه اطلاعاطی مثل تکست و عکس بفرستم و همچنین برعکس اولا می خوام بدونم که اینکار با پروتوکل هایی مثل UDP و TCP وRtp امکان پذیر هست یا نه اگه امکان داره این کار رو انجام بدیم بپه چه صورت باید اینکار رو انجام داد ؟ در ضمن من با استفاده از TCP این کار رو انجام دادم روی LOCALHOST جواب ذاذ ولی روی هاست که UPLOAD کردم جواب نداد بعضی از دوستان گفتند به خاطر بسته بودن پورت های HOST . با شبکه ای که هاست رو خریده بودم تماس گرفتم ولی جواب درستی به من ندادند اگخ امکان داره منو راهنمایی کنید

Parsa_2006
یک شنبه 21 بهمن 1386, 08:47 صبح
جون من یکی بیاد به من کمک کنه یا حداقل بگه می شه اینکار رو کرد یا نه :عصبانی++::عصبانی++::افسرده::ا سرده::افسرده::افسرده:

mp2009
دوشنبه 22 بهمن 1386, 16:20 عصر
فکر کنم این کار جزع مقولات hacking باشه !
درسته؟
اگه اشتباه میکنم بگید

Parsa_2006
چهارشنبه 24 بهمن 1386, 09:56 صبح
حداقل یک نفر به من بگه اینکار امکان داره یا نه ؟؟؟؟

raravaice
چهارشنبه 24 بهمن 1386, 10:59 صبح
Parsa_2006 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=18294) عزیز

روی سرور ها عموما فایروال نصب میکنن که من و شمایی که user هستیم و دسترسی admin نداریم نتونیم پورت باز کنیم پس این روند کاری برای شما امکان نداره.

مگر:

شما برنامه کلاینت رو جوری بنویسی که هر چند وقت یه بار یه درخواست بده به صفحه وب شما و اطلاعات و دستورات رو از اون بگیره اینجوری معقول تره.

پاراگراف : "اگر هدفت از این کار هک که من پیشنهاد میدم دنبالش نباش کار قشنگی نیست"

موفق باشی