PDA

View Full Version : اجرای برنامه بدون نیاز به نصب

mohandesan
دوشنبه 22 بهمن 1386, 08:12 صبح
من برنامه ای نوشتم که شامل دو فرم است می خواهم پس از زدن دکمه ای در فرم 1 یک فایلexe برای من ساخته شود که با کلیک روی ان فایل پس از ایجاد و خارج از برنامه مثلا اگر این فایل روی درایو سی ساخته شد با رفتن به آن مسیر و کلیک روی آن فایل برنامه من اجرا شود ولی با اجرای ان فرم 3 نمایش داده شود و در ضمن این فایل portable هم باشد یعنی من روی هر سیستمی بتوانم آن فایل را اجرا کنم و نیازی به نصب برنامه من روی آن سیستم نباشد مثل فایل های chm که فایل های راهنما هستند

maryam_vb
دوشنبه 22 بهمن 1386, 11:49 صبح
در ضمن این فایل portable هم باشد یعنی من روی هر سیستمی بتوانم آن فایل را اجرا کنم و نیازی به نصب برنامه من روی آن سیستم نباشد مثل فایل های chm که فایل های راهنما هستند
این یکی دیگه فکر نکنم عملی باشه چون برنامه هایی که با زبانی مثل VB.net پیاده سازی میشن برای اجرا به .net frame work نیاز دارن ، حداقل باید دات نت فریم ورک نصب بشه.

saman_itc
دوشنبه 22 بهمن 1386, 12:42 عصر
همان طور که maryam_vb (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=45166) اشاره کردن
شما با یه برنامه دیگه مثل c باید این کارو بکنی

mohandesan
سه شنبه 23 بهمن 1386, 10:46 صبح
خوب حالا غیر از portable بودن چی چه طور می شه با کلیک بر روی یک فایل exe فرم 2 نمایش داده شود
مثلا اگر این فایل روی درایو سی ساخته شد با رفتن به آن مسیر و کلیک روی آن فایل برنامه من اجرا شود ولی با اجرای ان فرم 3 نمایش داده شود

mohandesan
سه شنبه 23 بهمن 1386, 23:01 عصر
خوب سوالم را طور دیگه مطرح می کنم portable بودن رو نمی خواد:
من برنامه ای نوشتم که شامل دو فرم است می خواهم پس از زدن دکمه ای در فرم 1 یک فایلexe برای من ساخته شود که با کلیک روی ان فایل پس از ایجاد و خارج از برنامه مثلا اگر این فایل روی درایو سی ساخته شد با رفتن به آن مسیر و کلیک روی آن فایل برنامه من اجرا شود ولی با اجرای ان فرم 3 نمایش داده شود
تو خدا اگه کسی می دونه کمک کنه خیلی فوریه

mohandesan
سه شنبه 23 بهمن 1386, 23:02 عصر
تو رو خدا اگه کسی می تونه کمک کنه خیلی فورییه