PDA

View Full Version : پسورد yahoo

ƒxmahdi
سه شنبه 23 بهمن 1386, 12:48 عصر
دوستان سلام
کسی می دونه پسورد یاهو در کدام قسمت سیستم ذخیره می شه یه چند تا روش دارم می خوام دی کدش کنم اگه به نتیجه رسید برنامشو همین جا قرار می دم .

M8SPY_OK
سه شنبه 23 بهمن 1386, 13:24 عصر
اگه به همین راحتی ها بود و میدونستیم پسود یاهو کجا ذخیره میشه که دیگه زحمتش رو گردنش شما نمی انداختیم ... D:

تازه اگر هم بفهمی Password یاهو مسنجر کجا ذخیره میشه عمراً بتونی دیکدش کنی .

توی ورژن های قبلی میشد یک کارهایی انجام داد ولی الآن به هیچ وجه امکان نداره و
تنها راه میمونه استفاده از Key Logger .

مبین رنجبر
سه شنبه 23 بهمن 1386, 15:02 عصر
در نسخه های قبلی یاهو باگی وجود داشت که پسورد فرد در درون فایل ساهو ذخیره میشد و با برنامه های HexEditor قابل نمایش بود اما در نسخه های جدید این باگ بصورت کلی رفع شده است .. در ضمن پسورد یاهو در رجیستری به صورت کد شده قرار گرفته است و مشخص نیست از چه الگوریتمی واسه کد کردن استفاده شده ( قبلا راجع به الگوریتم پسورد ها در سایت های دیگه کاملا بحث شده بود و به نتیجه نرسید ) ...... در ضمن پسورد یاهو در نسخه های جدید در هیچ جا ذخیره نمی شود ..... بهتره از همین روشی که M8SPY گفتند استفاده کنی یعنی استفاده از KeyLogger ها .......

ƒxmahdi
سه شنبه 23 بهمن 1386, 17:05 عصر
دوستان ممنون از راهنمایی های شما
حال اگه پسورد طرف ذخیره بود دیگه استفاده از keylogger بی فایده هست حالا چکار می شه کرد

raravaice
سه شنبه 23 بهمن 1386, 17:26 عصر
HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\pager
ETS

مبین رنجبر
سه شنبه 23 بهمن 1386, 17:37 عصر
دوست عزیز raravaice توی سرویس جدید یاهو دیگه پسورد کد شده در این مسیر قرار نمیگیره .. بهتره یه بار دیگه پست قبلی منو بخونی

raravaice
سه شنبه 23 بهمن 1386, 17:45 عصر
پست من پاسخ :

دوستان ممنون از راهنمایی های شما
حال اگه پسورد طرف ذخیره بود دیگه استفاده از keylogger بی فایده هست حالا چکار می شه کرد
سرویس جدید : اگر منظورتون 9 بتا هست اونم چنین چیزی داره منتها نام key تغییر کرده البته با یه debug رم هم میتونید به نتایج خوبی برسید

موفق باشید

مبین رنجبر
سه شنبه 23 بهمن 1386, 17:57 عصر
منظورم از سرویس جدید اینه که چون خود یاهو گفته که از این کاری جلوگیری میکنه .. البته یاهو مسنجر من که ورژن 8 هست چنین کاری رو نمیکنه .. نمی دونم چرا .. البته آخرین update ها هم نصبه ... در ضمن Debug رم بهترین روش برای اینکار هست

ƒxmahdi
سه شنبه 23 بهمن 1386, 18:56 عصر
جناب raravaice واقعا ممنونم
در یاهو 9 بتا نام key چیه؟ من منظورتونو از « با یه debug رم هم میتونید به نتایج خوبی برسید» نمی فهمم می شه توضیح بدین

raravaice
سه شنبه 23 بهمن 1386, 19:05 عصر
در یاهو 9 بتا نام key چیه؟

توی همون مسیر بگرد پیداش میکنی من الان نصب ندارمش.

من منظورتونو از « با یه debug رم هم میتونید به نتایج خوبی برسید» نمی فهمم می شه توضیح بدین

یعنی دیباگ رم به نظر من که واضحه.
یعنی بتونی اطلاعات داخل رم رو ببینی.

http://www.winhex.com

موفق باشید

ƒxmahdi
چهارشنبه 24 بهمن 1386, 08:36 صبح
همگی خسته نباشید
من مقدار کد شده کی ETS یه خورده تغییر دادم ولی دیگه پسورد در یاهو مسنجر نشون داده نمی شد هر کار کردم و هر طور تغییر دادم نشد بعد فهمیدم که بر اساس ID که در همین مسیر ذخیره هست پسورد را لود می کنه من اینو از روی یه ID دیگه چک کردم
من فقط ورژن 6 , 8 یاهو را دارم در ورژن 6 نام کی که پسورد ذخیره می شه EOptions string هست
در ورژن 6 کی به اسم Version وجود نداره که بخواهیم ورژن اونو تشخصی بدیم ولی یاهو 8 داره نام ID در ورژن 6 و 8 در همین مسیر و در کی Yahoo! User ID ذخیره می شه از دوستانی که ورژن های دیگری غیر از 8 و 6 را دارند درخواست می کنم که یه چک بکنند و نام کی پسورد را بگذارند با تشکر

M8SPY_OK
چهارشنبه 24 بهمن 1386, 15:52 عصر
حالا چی شد از بازی نویسی به هک رو آوردی ؟ D:

ƒxmahdi
چهارشنبه 24 بهمن 1386, 19:14 عصر
حالا چی شد از بازی نویسی به هک رو آوردی ؟ D:

فکر نکنم تا حالا جایی مطرح کرده باشم که بازی می نویسم فقط چند تا بازی آپ کردم که خودم اونها را ننوشته بودم
هدفم از این تاپیک اولا دی کد کردن پسورد یاهو بود که یه جورایی بی خیال شدم دوما بدست آوردن مسیرهایی که ورژن های مختلف یاهو برای ذخیره پسورد ازش استفاده می کنند اگه شما ورژنی غیر از 6 و 8 داری یه چک بکن ممنون