PDA

View Full Version : صندوق

saman_itc
سه شنبه 23 بهمن 1386, 16:02 عصر
با سلام خدومت دوستان
من دارم رو یه برنامه حسابداری کار می کنم
به نظرتون
صندوق باید دینامیک باشه یعنی هر دفعه مبلغ اولیه صندوق + دریافتی ها - پرداختی ها؟
یا استایک باشه یعنی هر دریافت یا..... با صندق جمع و کم بشه و در صندوق ذخیره بشه؟
ممنونم

GGRRSS_2
چهارشنبه 24 بهمن 1386, 13:17 عصر
با سلام
حداقل 50درصد در یافت و پرداختها در شرکتهای بزرگ به صندوق ربطی ندارد مثل اسنادر دریافتنی و اسناد پرداختنی وصول حواله و... که با حسابهای کل معین و تفصیلی مربوطه و یا بانک عملیات حساب دارند و صندوق هم یک حساب است که حسابداری تعیین میکند که مستقیم باشد و یا با صندوق

seeker
چهارشنبه 24 بهمن 1386, 13:28 عصر
من فکر نمیکنم که سوال شما کوچکترین ارتباطی با بیسیک دات نت داشته باشه

saman_itc
چهارشنبه 24 بهمن 1386, 17:39 عصر
دوستانی که میخوان مشکلم حل شه لطفا فقط جواب بدن.... این جا برای کمک رسانی نه ....
آقای Seeker میشه بفرمایید شما چه برنامه می نویسین؟ یا فقط در باهاش تحققیق میکنید؟

saman_itc
چهارشنبه 24 بهمن 1386, 17:46 عصر
آقای GGRRSS_2 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=49833) ممنون از این که وقت گذاشتین
در هر صورت به نظر شما جواب سوال من چه؟

seeker
چهارشنبه 24 بهمن 1386, 19:44 عصر
سلام

دوستانی که میخوان مشکلم حل شه لطفا فقط جواب بدن....
متاسفانه در این جا کنترل جواب دادن یا ندادن کسی در اختیار شما نیست

این جا برای کمک رسانی نه ....
صد در صد هینطوره و مطمئن باشید اکثر کسانی که اینجا هستند سعی در همینکار دارند ولی طبق قوانین اینجا

آقای Seeker میشه بفرمایید شما چه برنامه می نویسین؟ یا فقط در باهاش تحققیق میکنید؟
با کمال شرمندگی باید عرض کنم که اصلا متوجه نشدم اگر براتون امکان داره کمی فارسی تر بفرمایید تا توضیحات کامل رو خدمتتون ارائه کنم
با تشکر

saman_itc
پنج شنبه 25 بهمن 1386, 00:39 صبح
با توجه به اینکه من تو پست قبلی توضیح دادم دلیلی برای تکرار نمی بینم.اینجا جای کل کل نیست .از شما هم ممنونم در این مورد کمکم کنید آقای Seeker .