PDA

View Full Version : دریافت آنچه در بانک SQL ذخیره میشود

hp1361
چهارشنبه 24 بهمن 1386, 21:52 عصر
سلام

دوستان آیا میشه اطلاعاتی رو که در بانک SQL ذخیره میشه و ما بهش دسترسی نداریم مثل روش Hook کردن کیبرد بدست آورد .

منظورم اینه وقتی کاربر در برناتمه خودش اطلاعاتی رو ذخیره میکنه ما اونارو دریافت کنیم ؟

vcldeveloper
پنج شنبه 25 بهمن 1386, 03:26 صبح
یعنی چی؟ بیشتر توضیح بدید که مشخص بشه منظورتون چی هست. می خواید هر بار که کاربر به سرور بانک اطلاعاتی متصل میشه، فارغ از اینکه از چه برنامه کلاینتی استفاده کرده، داده های مبادله شده بین آنها را بدست بیارید؟

Vahid_moghaddam
پنج شنبه 25 بهمن 1386, 09:57 صبح
به عنوان یک نکته کلی، با استفاده از sp های خود sql و جدولهای سیستمی، میشه اطلاعات زیادی در مورد آبجکتهای مختلفی که درsql وجود داره، بدست اورد

hp1361
پنج شنبه 25 بهمن 1386, 10:47 صبح
خدمت شما عارضم که چون من اجازه دسترسی به بانک SQL رو ندارم میخوام به یه طریقی اطلاعاتی رو که کاربر ذخیره میکنه بدس بیارم .خودم چیزی مثل Hook کردن به ذهنم رسید اما اینکه عملیه یا نه نمیدونم .

اطلاعات از طریق اسکنر دریافت میشه(استثنا: بعضی مواقع عدد قابل خواندن نیست و 10 رقمی دستی وارد میشه )و بعدش کاربر دستور سیو رو میده . آیا میشه در زمانی که کاربر دستور سیو رو میده اطلاعات رو کامل دریافت کرد یا نه باید روی اعداد ورودی کیبرد کار کرد؟

vcldeveloper
پنج شنبه 25 بهمن 1386, 17:58 عصر
میشه داده های رد و بدل شده بین سرور و کلاینت را با یک Packet Sniffer بدست آورد و آنها را تحلیل کرد، البته بعضی نرم افزارهای مدیریت بانک اطلاعاتی مثل MS SQL Server امکان Encrypt کردن داده های رد و بدل شده را دارند.
در هر حال، Ethereal (http://barnamenevis.org/forum/www.ethereal.com) یکی از Packet Sniffer های خوب و رایگان هست.

object
جمعه 26 بهمن 1386, 14:19 عصر
استفاده از SQL Profiler رو امتحان کردی؟

vcldeveloper
جمعه 26 بهمن 1386, 15:37 عصر
استفاده از SQL Profiler رو امتحان کردی؟

من اجازه دسترسی به بانک SQL رو ندارم
برای استفاده از Profiler کاربر باید مجوز دسترسی به سرور بانک اطلاعاتی را داشته باشه.