PDA

View Full Version : آپلود و مدیریت فایل

amirferdowsi
پنج شنبه 25 بهمن 1386, 12:40 عصر
سلام به تمامی دوستان
من یک صفحه برای ساخت دایرکتوری ، آپلود فایل و مدیریت فایلها بر روی سرور طراحی کردم که سورسش رو برای دانلود پیوست کردم . فقط قبل از اجرا یک فولدر به نام FileManager در درایو D ایجاد کنید یا مسیر پیش فرض رو در فایل Web.Config تغییر دهید .
ممنون میشم که مشکلاتش رو در همین تاپیک مطرح فرمائید:لبخندساده:
با تشکر

14663

mp2009
پنج شنبه 25 بهمن 1386, 13:05 عصر
ممنون برادر امیر
ولی دیتا بیسش رو نزاشتی . اگه میشه دیتابیس هم بزار .

maxpayn2
پنج شنبه 25 بهمن 1386, 13:52 عصر
چه طوری میخوای به درایو D سرور دسترسی داشته باشی ؟ وقتی فایل هات رو آپلود میکنی همه آدرس ها از wwwroot شروع میشه اگه اشتباه نکنم میتونی با Server.MapPath این آدرس رو به دست بیاری

amirferdowsi
پنج شنبه 25 بهمن 1386, 15:05 عصر
سلام
از توجه شما دوستان ممنونم

ولی دیتا بیسش رو نزاشتی . اگه میشه دیتابیس هم بزار

منظور شما از دیتابیس رو متوجه نمی شم این برنامه قرار نیست فایلها رو در دیتابیس ذخیره کنه بلکه در هاست کپی می کنه .:متفکر:

چه طوری میخوای به درایو D سرور دسترسی داشته باشی ؟ وقتی فایل هات رو آپلود میکنی همه آدرس ها از wwwroot شروع میشه

منظور من برای طراحی یک همچنین صفحه این بود که کاربر بتونه فایلهای عکس ، فیلم ، PDF و دیگر فایلهایی که برای نمایش یا دانلود قرار میده رو بتونه آپلود یا حذف کنه و قرار نیست کسی که این کارها رو انجام بده به کل هاست دسترسی داشته باشه برای همین من یک فولدر به نام FileManager بر روی هاستم ایجاد میکنم و سطح دسترسی اون رو عمومی قرار میدم و بعد آدرس فیزیکی هاست خودم رو از شرکتی که خدمات رو خریداری کردم می پرسم و اون رو در فایل Web.Config قرار میدم تا اشخاصی که به این صفحه دسترسی دارن از این طریق بتوانند قایلهای مورد نیاز خود را آپلود کنند .
اگر فکر می کنید که این راه اشتباه است ممنون میشم که من رو راهنمایی فرمائید:لبخندساده:

mp2009
پنج شنبه 25 بهمن 1386, 16:19 عصر
این برنامه قرار نیست فایلها رو در دیتابیس ذخیره کنه

درسته ولی چه جوری نام و آدرسش میخاد ذخیره شه که بعد بتونیم به اونا دسترسی داشته باشیم؟

miladr
پنج شنبه 25 بهمن 1386, 17:57 عصر
mp2009 مگه فایل های شما تو سیستم خودت تو دیتابیس ذخیره شده؟
این چیزی که دوستمون گذاشته یه چیز مثله EXplorer فقط رو هاست فیال هاتون رو نشون میده میتونی فایل اضافه کنی و ....
نمونه های دیگری هم هست.

amirferdowsi
دوشنبه 06 اسفند 1386, 23:47 عصر
سلام
در قسمت خذف فایل ها و فولدرها مشکل دارم
بعضی از وقتها کار میکنه و بعضی از وقتها نه ! :متفکر:
من متوجه نمیشم که کجاش مشکل داره اگر لطف کنید من رو راهنمایی بفرمائید ممنون میشم .:لبخندساده:

hiwa2007
سه شنبه 07 اسفند 1386, 23:12 عصر
دوست عزیز از System.IO استفاده کن بعد یه متغیر رشته ای بصورتی که آدرس پوشه را ذخیره کنه درست کن سپس توسط foreach هر چه فایل تو اون پوشه داری بخون و به یه گرید ویو بایند کن
زنده باد آزادی در پناه انسانیت

amirferdowsi
جمعه 10 اسفند 1386, 00:34 صبح
سلام

دوست عزیز از System.IO استفاده کن بعد یه متغیر رشته ای بصورتی که آدرس پوشه را ذخیره کنه درست کن سپس توسط foreach هر چه فایل تو اون پوشه داری بخون و به یه گرید ویو بایند کن

دوست عزیز من برای لیست کردن فایلها و پوشه ها مشکلی ندارم اگر برنامه رو دانلود بفرماید متوجه خواهید شد .

من با این برنامه فقط یک مشکل دارم اونم حذف فایل ها و فولدر هاست که متوجه نمیشم مشکلش چیه :متفکر: اگه لطف کنید و من رو راهنمایی بفرمائید ممنون میشم .:چشمک:

WgsFahime
سه شنبه 09 خرداد 1391, 09:12 صبح
وقتی میخوام اطلاعات رو از گرید پاک کنم در قسمت حذف فایل با این خطا مواجه ام البته بعضی وقتها هم خطا نمیده مشکل رو متوجه نمیشم
که نمیدونم کدوم برنامه داره از ش استفاده میکنه لطفا راهنمایی کنید
,The process cannot access the file 'C:\HRM\FileUpload\8888.634738107072391250.Jpg' because it is being used by another process