PDA

View Full Version : eclips

m_karimi
جمعه 26 بهمن 1386, 11:35 صبح
من می خوام eclips نصب کنم .تا حالا با netbeans کار می کردم.اگر با eclips کار کردید، لطفا مراحل نصب eclipsme رو دقیقا بگید . قبلش چه چیزی باید نصب بشه؟اگه netbeans هم رو سیستم نصب باشه مشکلی ایجاد نمی کنه؟
eclips چه فرقی با eclipsme داره؟

javaphantom
جمعه 26 بهمن 1386, 12:26 عصر
اینجا قسمتی هست که بحث در مورد پلتفرم های جاوا می باشد. سوال شما از نظر من هیچ ربطی به این فروم ندارد. شما می توانید جواب سوالات خود را از خود سایت eclipse پیدا کنید.
من از مدیریت محترم این فروم خواهش می کنم اجازه ندهند که چنین سوالاتی در این تالار مطرح شود.

کیوان معینی
جمعه 26 بهمن 1386, 23:44 عصر
دوست گرامی ،
به نظر شما !! انتخاب یه IDE و کمک خواستن از کسانی که در این زمینه تجربه دارند ، خارج از اهداف این سایته ؟!

... سوال شما از نظر من هیچ ربطی به این فروم ندارد ...
به نظر شما !! اعمال نظر شخصی در چنین فروم بزرگی (که چندین مدیر داره و مسولیت کنترل اون رو دارن ) ، خنده دار نیست !!

فکر میکنم قبل از این در مباحث مختلف دیگه ای ، مشابه این سوال پرسیده شده و دوستان لطف کردند جواب دادند و مدیران هم مشکلی ندیدند .
یه کمی در طرز نوشته هات ملایمت به خرج بدی ، بهتر نیست ؟!!!

javaphantom
شنبه 27 بهمن 1386, 07:18 صبح
دوست گرامی ،
به نظر شما !! انتخاب یه IDE و کمک خواستن از کسانی که در این زمینه تجربه دارند ، خارج از اهداف این سایته ؟!

به نظر شما !! اعمال نظر شخصی در چنین فروم بزرگی (که چندین مدیر داره و مسولیت کنترل اون رو دارن ) ، خنده دار نیست !!

فکر میکنم قبل از این در مباحث مختلف دیگه ای ، مشابه این سوال پرسیده شده و دوستان لطف کردند جواب دادند و مدیران هم مشکلی ندیدند .
یه کمی در طرز نوشته هات ملایمت به خرج بدی ، بهتر نیست ؟!!!

اول از همه بنده اعمال نکردم و اعلام کردم.
بله از نظر من انتخاب IDE سیستم عامل نوع ریزپردازنده مقدار RAM رنگ مانیتور ,,,, هرچیزی که مربوط به بحث جاوا نباشه خارج از اهداف این فروم است نه این سایت هست.
خنده دار نیست گریه داره.
این استدلالی که شما کردید که قبلا این سوالها شده و دوستان جواب دادن و مدیران هم مشکلی ندیدند دلیل بر توجیح کردن سوال ایشون نیست.
بنده هم با اینکه با سوالش موافق نیستم و این حق طبیعی من هست که در این جا اعتراض خودم رو که با ذکر دلیل هم می باشد به مدیران و باقی خوانندگان اعلام کنم باز هم اگر با دقت متن منرو خونده بودید که معلوم هست نخونید بزرگترین کمک و بهترین جواب رو به ایشون داده ام.
شما هم ای کاش بجای نصیحت کردن من جوابی به سوال مطرح شده می دادید و امر قضاوت رو به عهده کسانی می زاشتید که مسول هستند این طوری بهتر نیست؟!!!

Marjan_pr
پنج شنبه 13 فروردین 1388, 01:59 صبح
اول از همه بنده اعمال نکردم و اعلام کردم.
بله از نظر من انتخاب IDE سیستم عامل نوع ریزپردازنده مقدار RAM رنگ مانیتور ,,,, هرچیزی که مربوط به بحث جاوا نباشه خارج از اهداف این فروم است نه این سایت هست.
خنده دار نیست گریه داره.
این استدلالی که شما کردید که قبلا این سوالها شده و دوستان جواب دادن و مدیران هم مشکلی ندیدند دلیل بر توجیح کردن سوال ایشون نیست.
بنده هم با اینکه با سوالش موافق نیستم و این حق طبیعی من هست که در این جا اعتراض خودم رو که با ذکر دلیل هم می باشد به مدیران و باقی خوانندگان اعلام کنم باز هم اگر با دقت متن منرو خونده بودید که معلوم هست نخونید بزرگترین کمک و بهترین جواب رو به ایشون داده ام.
شما هم ای کاش بجای نصیحت کردن من جوابی به سوال مطرح شده می دادید و امر قضاوت رو به عهده کسانی می زاشتید که مسول هستند این طوری بهتر نیست؟!!!

ادعا + معلومات = K ( مقدار ثابت )

b.a.B.A.k
یک شنبه 23 فروردین 1388, 12:41 عصر
من می خوام eclips نصب کنم .تا حالا با netbeans کار می کردم.اگر با eclips کار کردید، لطفا مراحل نصب eclipsme رو دقیقا بگید . قبلش چه چیزی باید نصب بشه؟اگه netbeans هم رو سیستم نصب باشه مشکلی ایجاد نمی کنه؟

اگر هنوز هم مشتاق هستی می تونی یه سری به لینک زیر از سایت "چگونه برنامه بنویسم!" بزنی.
امیدوارم بهت کمک کنه
http://howtoprogram.ir/open-books/java/Learning-Java-chapter2-setup-a-java-environment.html

shahramhormozi
یک شنبه 08 شهریور 1388, 02:33 صبح
سلام نصب آن راحته پس از دانلود آن نرم افزار را در محل دلخواه EXTRACT نموديد فايل ECLIPS.EXE را اجرا كنيد از شما يك محيط كاري ميپرسد پيش فرض را انتخاب كنيد
با ساير نرم افزارها تداخل ندارد

sa_2058
یک شنبه 17 آبان 1388, 10:19 صبح
سلام
منم 1 تازه کارم تو جاوا، خواستم در مورد Eclipse بپرسم اما با خوندن مطالب بالا راستش یه کم ترسیدم...
قبل از اینکه سؤالم رو بپرسم اگر جاش اینجا نیست و تو فروم های دیگه باید باشه و از این حرفا ببخشید، فقط راهنمایی می خوام!
من Eclipse Ganymede رو نصب کردم. راستش موقعی که میخوام فرم رو طراحی کنم، خوب قطعا احتیاج به Palette دارم تا کنترل ها رو بتونم انتخاب و درگ و ... کنم. اما هیچ palette ای وجود نداره! نسخه Galileo اون رو هم قبل از این داشتم که باز هم مشکلش همین بود.
حالا 2 تا سؤال دارم:
1. چجوری این مشکل رو تو Eclipse حل کنم تا طراحی GUI برام امکان پذیر (ساده تر) بشه؟
2. اگر Netbean نصب کنم، چجوری بهش سرور Tomcat معرفی کنم؟ تو Netbean میشه servlet ایجاد کرد؟
ممنون میشم اگر سؤالام رو جواب بدید و دعوام نکنید!

برای انسان های بزرگ هیچ بن بستی وجود ندارد، چون بر این باورند که یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت!