PDA

View Full Version : سوال در مورد session

hsaleh120
یک شنبه 28 بهمن 1386, 01:45 صبح
آقا مشکل من اینه که در یک FreeHost من سایتم را upload کردم و وقتی در سایت login می کنم پیام موفقیت در ورود به سایت را می دهد ولی وقتی به آن صفحه مورد نظرم میخوام بروم میگه دوباره login کنید مثل اینکه session من سریع از بین می رود با اینکه TIMEOUT را هم تنظیم کردم .البته در IIS درست جواب مید ولی در اینترنت مشکل دار
با تشکv

Behrouz_Rad
یک شنبه 28 بهمن 1386, 11:28 صبح
اون Freehost بر روی خودش Firewall نصب کرده که باعث میشه Session های شما null بشه.
راهی هم معمولا در این هاست های رایگان برای حل این مشکل وجود نداره.

موفق باشید.

hesaraki
جمعه 16 فروردین 1387, 11:27 صبح
با سلام خدمت دوستان عزیز برنامه نویس

سایتی که نوشتم در Localhost بدون مشکل اجرا میشه و مقادیری که در توابع session_start و session_end به دیتابیس می فرستم ذخیره میشه و نمایش داده میشه ولی وقتی روی host آپلود کردم این توابع فراخوانی نمیشه یعنی در عمل session توی host کار نمی کنه

می خواستم بپرسم آیا تنظیمات خاصی در مورد IIS هست که باید با هاست در میان بگذارم تا برام درست کنه و کلا چه تفاوتی میان localhost و host در مورد اجرای session وجود داره

در ضمن از مود InProc استفاده می کنم چون لازم دارم session_end فراخوانی بشه تا اطلاعات اضافی رو از دیتابیس پاک کنم

ممنون از راهنمایی شما
موفق باشید
یا علی

Behrouz_Rad
جمعه 16 فروردین 1387, 11:33 صبح
InProc که پیش فرض هست...
فایل Global.asax رو هم آپلود کن و در ریشه ی اصلی سایت قرار بده.

موفق باشید.

hesaraki
جمعه 16 فروردین 1387, 11:45 صبح
InProc که پیش فرض هست...
فایل Global.asax رو هم آپلود کن و در ریشه ی اصلی سایت قرار بده.

موفق باشید.

کد Global.asax.cs رو در App_Code قرار دادم و Global.asax هم در روت قرار داره، وقتی Deploy می کنم و dll کدها ساخته میشه Global.asax حذف میشه، یه بار دستی خودم این فایل رو کپی کردم روی هاست ولی خطای تکرار کد داد و برش داشتم

مساله اینه که روی local درست کار می کنه و روی هاست خطا نداره ولی هیچ عکس العملی انجام نمیشه انگار اصلا توابع session_start و session_end فراخوانی نمیشه

ممنون که وقت گذاشتید :)

موفق باشید
یا علی