PDA

View Full Version : ارتباط باsqlومسائل متعدد

sheida-peyravi
یک شنبه 28 بهمن 1386, 11:03 صبح
1)من زمانی که Connect to database را میزنم صفحه ای باز می شود به نام Choose datasource که شامل Acces,ODBC,Oracle,Microsoft SQL Server,Microsoft SQL server Database است .اولا در کتاب من گفته شده که زمان نصب ویژوال استودیو بانک های اطلاعاتی را می شناسد و از همان بانکها استفاده می کند:متعجب: من Oracle ندارم.
در ضمن بین دو گزینه بالا که هر دو SQl دارند کدام را باید انتخاب کنم؟
2) در صفحه Add connection جهت تست connectionوقتی Browse را می زنم دیتابیسی که ساخته ام را بین دیتابیس های موجود در SQL نمی بینم.
Data Link properties در کجا قراردارد.

ghafoori
یک شنبه 28 بهمن 1386, 12:00 عصر
شما جه بانکی روی سیستم خود نصب کردید اکسس که همراه افیس نصب می شود یا sql server که نسخه express ان توسط ویژوال استدیو نصب می شود بعد یکی از انها را انتخاب می کنی

sheida-peyravi
یک شنبه 28 بهمن 1386, 12:06 عصر
من SQL Server standard نصب کردم .نمی دونم SQLاینها رو از کجا آورده

sheida-peyravi
چهارشنبه 01 اسفند 1386, 08:37 صبح
هیچ کس نمیدونه.من به جواب احتیاج دارم

bahar2008
چهارشنبه 01 اسفند 1386, 11:10 صبح
امیدوارم منظورت رو خوب متوجه شده باشم
جواب سوال اول : Microsoft SQL Server (SqlClient
جواب سوال دوم : اول server name رو مشخص می کنی و بعد در قسمت connect to database می تونی اسم همه بانک هایی که در اون سرور وجود داره رو ببینی

sheida-peyravi
پنج شنبه 02 اسفند 1386, 09:20 صبح
من باuser-cf89685757 (server name(کانکت شدم ولی جدولها ،Storeprocedure ها, دیاگرامم نیامده است.
1) چرا؟
2) آیا مشکلی ایجاد نمیکند که با saکانکت نشدم.
در ضمن من با یک کامپیوتر PC کار می کنم نه در شبکه.

sheida-peyravi
یک شنبه 05 اسفند 1386, 06:22 صبح
[sheida-peyraviمن باuser-cf89685757 (server name(کانکت شدم ولی جدولها ،Storeprocedure ها, دیاگرامم نیامده است.آیا باید دوباره بسازم
1) چرا؟
2) آیا مشکلی ایجاد نمیکند که با saکانکت نشدم.
در ضمن من با یک کامپیوتر PC کار می کنم نه در شبکه

Dariuosh
یک شنبه 05 اسفند 1386, 08:10 صبح
دیاگرام ها که نمیاد
بدشم بستگی به پرووایدری داره که انتخاب میکنی

sheida-peyravi
یک شنبه 05 اسفند 1386, 11:22 صبح
Data provider=.net framework Provider for SQL Server
در ضمن به عنوان مثال در بخش جداولی که باز کرده یک System Tablesو یک User Table قرار دارد که در System Tables جداولی موجود است اما User Table خالی و جداول من نیز نیستند؟