PDA

View Full Version : یه مشکل Javascript در asp.net ؟

mrhamidifar
یک شنبه 28 بهمن 1386, 11:29 صبح
سلام ، برای اینکه اسکریپت اجرا بشه کاربر باید دوبار روی دگمه کلیک کنه با یکبار اسکریپت اجرا نمیشه ! چه کار کنم ممنون.

btnAddOrder.Attributes.Add("onclick", "alert('Order "+orderBefore+" is in the list , check it again !')");

ali_kolahdoozan
یک شنبه 28 بهمن 1386, 11:42 صبح
دستورات javascript کلا در آخر ; دارن .

mrhamidifar
یک شنبه 28 بهمن 1386, 11:47 صبح
باز هم نشد

btnAddOrder.Attributes.Add("onclick", "alert('Order "+orderBefore+" is in the list , check it again !');");

TNZ187
یک شنبه 28 بهمن 1386, 13:08 عصر
سلام
کد فوق رو کجا کار گذاشتید ؟ یعنی کی فراخوانی می کنیدش ؟ شاید تقدم و تأخر رویداد هاتون طوری باشه که در دفعه اول که کلیک می کنید تازه دگمه شما خصوصیت فوق را پیدا می کنه و در دفعه دوم اجرا می شه .

ali_kolahdoozan
یک شنبه 28 بهمن 1386, 13:46 عصر
اشکال از متن وسط است که میخواهی dynamic باشه اون باید بین ' " باشه از 2 طرف .

mrhamidifar
یک شنبه 28 بهمن 1386, 14:58 عصر
{
System.Data.SqlClient.SqlDataReader rdr;
rdr = Hamidi.Web.DataBase.DoExeReader("SELECT * FROM mis.mis_proStat_orders WHERE (orderNo = '"+txtNewOrder.Text.Trim()+"')");
if (rdr.HasRows)
{
while (rdr.Read())
{
string orderBefore = rdr["orderNo"].ToString();
btnAddOrder.Attributes.Add("onclick", "alert('Order " + orderBefore + " 'is in the list , check it again !');");
}
}

کل کد رو به اینصورت نوشتم ولی هنگامیکه روی دگمه کلیک میکنم صفحه رفرش میشه دفعه دوم اسکریپت اجرا میشه .

cpu0001100110000101
یک شنبه 28 بهمن 1386, 18:43 عصر
به آخر script دستور return false; اضافه کنید ضمنا اگر جستجو می کردید هفته پیش دو مورد سوال مشابه پرسیده بودند

mrhamidifar
دوشنبه 26 فروردین 1387, 12:39 عصر
بازم نشد همه این کارها رو کردم

twelve
دوشنبه 26 فروردین 1387, 13:00 عصر
btnAddOrder.Attributes.Add("onclick", "return alert('Order "+orderBefore+" is in the list , check it again !')");

raravaice
دوشنبه 26 فروردین 1387, 13:35 عصر
دوست عزیز شما باید توی رویداد load صفحه Attributes رو اضافه کنی من حدس میزنم که شما الان این مورد رو توی رویداد کلیک دکمه گزاشتی که بار اول کار نمیکنه.

موفق باشید