PDA

View Full Version : پیغام Access Violation هنگام بستن برنامه

حمیدرضاصادقیان
یک شنبه 28 بهمن 1386, 14:40 عصر
سلام دوستان.من بعد از یک روز کاری و کلی تغییرات انجام دادن حالا وقتی برنامه رو میبندم پیغام access violation میده. هیچ روتین خاصی هم هنگام بستن برنامه نیست.البته ناگفته نمونه وقتی که برنامه باز هست و می بندم هیچ پیغامی نمیده.ولی وقتی وارد فرمی میشم که تغییرات دادم و فرم رو می بندم و هنگامی که میخوام برنامه رو ببندم پیغام AV میده.
در ضمن وقتی که فرم رو میبندم همون موقع اونو nil میکنم .

Valadi
یک شنبه 28 بهمن 1386, 14:45 عصر
با سلام
جناب آقای خورسندی یک مقاله کامل و جامع را در سایت قرار داده است و مشکل شما حتما حل می شود بشرطی که مقاله را مطالعه کنید
ضمنا کلمه AV را سرچ کنی زودتر به نتیجه می رسی

موفق و موید باشید

حمیدرضاصادقیان
یک شنبه 28 بهمن 1386, 14:52 عصر
اتفاقا اون مقاله رو مطالعه کرده بودم.و از روشهای اون استفاده کردم آدرسی که Error ایجاد میشه رو پیدا کردم ولی نتونستم متوجه بشم error از چی هست.

Valadi
یک شنبه 28 بهمن 1386, 15:00 عصر
لیست Error برام بفرست تا ببینم شاید بتونم کمکت کنم

SYNDROME
یک شنبه 28 بهمن 1386, 16:50 عصر
شاید در زمانی که یکی از فرمها را باز می کنی و می بندی یکی از Form ها را Free می کنی که در زمان بستن برنامه هم آن فرم باید Free شود.
شاید هم در AutoCreate برنامه فرمی اضافه شده است.
موفق باشید

Sandbad
یک شنبه 28 بهمن 1386, 20:18 عصر
من فکر می‌کنم اگه فرم رو خودت create می کنی می تونی اون رو nil کنی ولی اگه فرم اتوماتیک ایجاد می شه نمیتونی خودت اونو nil کنی

حمیدرضاصادقیان
یک شنبه 28 بهمن 1386, 20:38 عصر
سلام.البته شاید ایراد از این باشه .اخه وسط کار من یک کامپوننت خودم درست کردم.یعنی از کلاس Tqrsubdetail مشتق کردم.همون موقع وسط کار برنامه یک unit جدید باز کردم و ذخیره کردم. فکر کنم اون مشکل ساز کرده.اخه مسیر فایل رو تغییر دادم.احتمالا در لیست فایلهای پروژه من هست.
بازم متشکر از دوستان