PDA

View Full Version : درخواست کمک میخواستم بدونم چه جوری میشه یه برنامه رو در برنامه دیگه میکس کرد؟

meisambandari
دوشنبه 29 بهمن 1386, 09:36 صبح
سلام دوستان میخواستم بدونم که چه جوری میشه به برنامه قابلیتی داد که در برنامه دیگه ادغام بشه و از برنامه خودمون که با ویبی ساختیم یه آیکن یا CommandButton یا TextBox و... در برنامه دیگه ایجاد کنه برای اینکه بهتر متوجه سوالم بشید عکسی میزارم تا بهتر متوجه بشید و در این عکس همین کاری که من گفتم شده و تعدادی شی از یک برنامه بوتر یاهو در پنجره پی ام یاهو ادغام شده با رنگ قرمز مشخص کردم دوستان راهنمایی کنید که چطور اینکار صورت میگیره . ممنون

mohammadrezanajaftomaraei
دوشنبه 29 بهمن 1386, 09:43 صبح
من هم همین سوال رو داشتم در فروم بگردید شاید جوابی باشه

meisambandari
دوشنبه 29 بهمن 1386, 10:07 صبح
من هم همین سوال رو داشتم در فروم بگردید شاید جوابی باشه
شما جواب این سوال رو پیدا کردید ؟ اگه جوابشو پیدا کردین محبت کنید و بگید و اگه در فروم جوابشو پیدا کردین لطفا آدرس اون صفحه رو بزارید چون من هرچی در فروم سرچ کردم به جوابی نرسیدم

liaghat
دوشنبه 29 بهمن 1386, 11:28 صبح
همانطور که همه دوستان می دانند، تغییر و اضافه کردن اطلاعات به سایر برنامه ها به دو صورت امکان پذیر است:
1- شرایط تعریف شده نرم افزار(مثل نوشتن داده در خانه های اکسل توسط vb)
2- داشتن سورس برنامه
البته دو راه قانونی کار !

راههای غیر قانونی تنوع بسیار دارند :شیطان:و برای هر نرم افزار مورد هجوم راه خاصی را باید در نظر گرفت.

حال مد نظر شما کدام مسیر است؟!

meisambandari
دوشنبه 29 بهمن 1386, 11:50 صبح
همانطور که همه دوستان می دانند، تغییر و اضافه کردن اطلاعات به سایر برنامه ها به دو صورت امکان پذیر است:
1- شرایط تعریف شده نرم افزار(مثل نوشتن داده در خانه های اکسل توسط vb)
2- داشتن سورس برنامه
البته دو راه قانونی کار !

راههای غیر قانونی تنوع بسیار دارند :شیطان:و برای هر نرم افزار مورد هجوم راه خاصی را باید در نظر گرفت.

حال مد نظر شما کدام مسیر است؟!
هر راهی که ساده تر و بهتر باشه

liaghat
دوشنبه 29 بهمن 1386, 12:01 عصر
برنامه مورد هجوم چه برنامه ای است؟ اطلاعی از زبان ، نویسنده و . . . دارید؟

liaghat
دوشنبه 29 بهمن 1386, 12:28 عصر
معمولا برنامه های مولد فایل (مثل word مولد doc.* و excel مولد xls.*) ورود و تصرف در فایلهای تولید شده امکان پذیر و در مورد محصولات Microsoft این کار توسط vb بسیار ساده میباشد.
ولی این مسئله که بخواهیم مثلا آیکون print را در نوار وظیفه اکسل حذف کنیم (عملی که در اکسل مجاز است) کمی مشکل است. ولی روشهایی است که می توان توسط نرم افزار کنترل کیبورد و موس را در اختیار داشت یا بهتر بگویم به جای کاربر، نرم افزار با برنامه ای مثل اکسل کار کند(درچارچوب تعریف شده اکسل).
آیا اینکه نرم افزاری بنویسید که به جای شما کارهای خسته کننده (مثل پیدا کردن رمزورود، با چک کردن تمام حالتهای ممکن) انجام دهد، جوابگوی نیاز شما است؟

meisambandari
دوشنبه 29 بهمن 1386, 12:40 عصر
برنامه مورد هجوم چه برنامه ای است؟ اطلاعی از زبان ، نویسنده و . . . دارید؟
برنامه مورد هجوم 8 Yahoo! Messenger