PDA

View Full Version : ربط دادن تابع جاوا به رویدادی غیر از رویداد click

merychobi
دوشنبه 29 بهمن 1386, 12:29 عصر
با سلام خدمت دوستان من تمام تاپیک هایی که مربوط به نمایش msgbox در سایت بود رو خوندم ولی یه مشکل دارم در تمام این تاپیک ها تابع حاوا نوشته شده به رویداد click یک دکمه ربط داده شده بود وزمانی که کاربر بر روی دکمه کلیک میکرد پیغام نمایش داده میشد .اما من میخواهم زمانی که عملیات نوشته شده در رویداد کلیک با موفقیت انجام شد پیغامی با مضمون اینکه این کار با موفقیت به پایان رسید نمایش داده شود .به نظر شما تابع جاوا رو به چه رویدادی از دکمه ربط بدم .

nazaninam
دوشنبه 29 بهمن 1386, 13:48 عصر
به هیچ رویدادی !
شما باید پس از اینکه رویداد سمت سرور با موفقیت انجام شد یک فلگ را مثلا True کنید
در رویداد لود صفحه چک می کنید که اگر این فلگ True بود اونوقت از طریق متد ClientScript.RegisterClientScriptBlock تابع جاوا اسکریپت مورد نظر را رجیستر کنید تا توسط این تابع پیام مورد نظر به کاربر داده شود .

راه دومی که وجود داره اینه که از کتابخانه MsgBox استفاده کنید که میگذارمش برای دانلود

موفق باشید

merychobi
دوشنبه 29 بهمن 1386, 17:44 عصر
اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید چون پارامتر های این متد ClientScript.RegisterClientScriptBlock رو هر چی میدم جواب نمیده

nazaninam
سه شنبه 30 بهمن 1386, 00:17 صبح
به عنوان مثال :

Page.ClientScript.RegisterClientScriptBlock(this.G etType(), "MyFavorKey", "myfunction();", true);

nazaninam
سه شنبه 30 بهمن 1386, 21:01 عصر
یک چیزی یادم رفت بگم
اگر تابع جاوا اسکریپت را داخل کد های طرف کلاینت نوشتید و فقط میخواهید در هنگام لود صدا زده بشوند از متد Page.ClientScript.RegisterStartupScript استفاده کنید
موفق باشید