PDA

View Full Version : پایگاه داده ها - لیست حقوق کارمندان

daoudfakhry
دوشنبه 29 بهمن 1386, 13:18 عصر
سلام به همه برنامه نویسان:
من در یک کمپنی که حدود 250-300 کارمند دارد کار میکنم. من با پروگرام اکسس تازه کارم و میخواهم یک بانک اطلاعاتی داشته باشم که حقوق ماهانه کارمندان را محاسبه کند.

اگر کسی میتواند مرا کمک کند، لطفا نشانی صندوق پستی خود را برایم به آدرس fakhryd@gmail.com بفرستد. تشکر از شما

saeed razaee
دوشنبه 29 بهمن 1386, 16:25 عصر
با سلام دوست عزیز هر سوالی دارید در همین تاپیک مطرح نمائید تا هم مشکل شما بر طرف شود و هم اینکه دیگران استفاده نمایند . با تشکر

daoudfakhry
دوشنبه 29 بهمن 1386, 17:31 عصر
سلام آقای رضائی:
من مجبورم پروژه ام برای تان بفرستم تا شما ببینید من چه میخواهم و بعدا ما میتوانیم باهم صحبت بکنیم. لطفا به ضمیمه نگاه کنید.

SYNDROME
دوشنبه 29 بهمن 1386, 19:24 عصر
برنامه شما باید تقریباً چنین گزینه ها داشته باشد:
1-تعریف پرسنل.
2-تعریف احکام پرسنل.
3-تعریف کارکرد ماهانه پرسنل.
4-محاسبه حقوق.
5-چاپ فیش حقوقی.
6-لیست بانک.
7-لیست بیمه.
8-دیسکته باتک.
9- و . . .
حالا به ترتیب روی هر کدام فکر کنم و سوالات را ریز به ریز بپرس تا بهتر بتوانیم جواب دهیم.
موفق باشید

daoudfakhry
دوشنبه 29 بهمن 1386, 19:29 عصر
سلام:
من قبلا پایگاه اطلاعاتی را ضمیمه کردم. شما میتوانید به آن نگاه کنید تامن بتوانم مشکلاتم را اظهار نمایم.

fazl11
سه شنبه 30 بهمن 1386, 19:07 عصر
دوست عزیز
سلام
با اجازه یکی از دوستان که برنامه حقوق را نوشته بودند و در یکی از تایپک های این مجموعه به یادگار گذاشته بودند ضمیمه می کنم
به نظر من یکی از روشهای درست همین روشی است که دوست عزیزمون انجام داده
پس می تونید از این برنامه ایده گرفته و یا اونو تکمیل ترش کنی

daoudfakhry
چهارشنبه 01 اسفند 1386, 05:08 صبح
سلام Fazl11
تشکر از همکاری شما، من فایل را باز کردم ام من امکان دسترسی به همه امکانات موجود نیست. شاید رمز عبور باید داشته باشم. اگر من نتوانم فایل را با همه امکاناتش ببینم پس نمیتوانم هیچ ایده بگیرم. به امید همکاری همیشگی تان.
تشکر - داود فخری

amiry54321
چهارشنبه 01 اسفند 1386, 10:00 صبح
در هنگام باز کردن فایل کلید shift را نګه دار بعد می توانی تمام جزئیات را ببینی

fazl11
چهارشنبه 01 اسفند 1386, 20:30 عصر
سلام
همونطور که دوست عزیزم امیری54321 عنوان نمودند اگه shift رو نگهداری و برنامه را باز کنی می تونی رمز را بدست بیاری