PDA

View Full Version : یه مشکل رویه ساب دامینی به نام ad

amir_rezaea
سه شنبه 30 بهمن 1386, 12:11 عصر
من توی سایتم چندتا ساب دامین دارم که اسم یکیش ad هست.
من یکی از webapp هامو که با 2 نوشتم گذاشتم توی این ساب دامین حالا مشکل اینه که اگر فایلی توی روت ساب دامین باشه عمل میکنه ولی فایلهای داخل پوشه ها به جای این که نمایش داده بشن توی IE انگار صفحه رو پیدا نمیکنه و توی Firefox یه صفحه سفید بهم نشون میده.
مشکل از کجاست؟ برنامه من یا سرور؟

raravaice
سه شنبه 30 بهمن 1386, 17:22 عصر
فایلهای داخل پوشه ها به جای این که نمایش داده بشن توی IE انگار صفحه رو پیدا نمیکنه و توی Firefox یه صفحه سفید بهم نشون میده.

احتمالا توی IE هم با یه صفحه سفید مواجه میشید.فقط فرقش با FF اینه که توی FF یه عکس 1 پیکسلی میاد و توی IE هیچی نمیاد و احتمالا اعصاب شمارو هم ریخته به هم و حسابی گیجتون کرده.D:
مثلا اینو ببین : http://ad.yahoo.com/raravaice دقیقا همون حالت پیش میاد.;)

مشکل از کجاست؟ برنامه من یا سرور؟

از هیچ کدوم!!!!!!!!
مشکل سمت کاربره که توی اکثر سیستم ها این مشکل وجود نداره.
نمیدونم چیه و چرا اینجوریه ولی ساب دامین AD اینجوری میشه احتمالا هدف این بوده که روزی روزگاری یه استفاده ای ازش بشه.
من این مشکل رو 2 سال پیش داشتم و تنها راه حلی که پیدا کردم این بود که به جای AD از ADS استفاده کردم.شما هم همین کارو بکن.

موفق باشید

e-shahshahani
سه شنبه 30 بهمن 1386, 18:19 عصر
برخی از نرم افزار های internet Security که adblocker دارند نسبت به واژه ad حساس هستند.
شما adblocker سیستمت را خاموش کن ببین مشکلت حل میشه یانه. اگه حل نشد، پس مشکل جای دیگه است.
اگر محبت کنید و نتیجه اش را به ما هم بگویید بسیار ممنون خواهیم شد.

موفق باشید

m.hamidreza
سه شنبه 30 بهمن 1386, 22:39 عصر
من ساب دومین ad رو دارم تا حالا هم مشکلی کسی گزارش نکرده !
فکر میکنم ایراد شما از سرور باشه ...

raravaice
چهارشنبه 01 اسفند 1386, 11:25 صبح
من ساب دومین ad رو دارم تا حالا هم مشکلی کسی گزارش نکرده !
فکر میکنم ایراد شما از سرور باشه ...

چرا آقا مشکل داره ولی خیلی کم.
اگر تعداد کاربرات برن بالا مثلا روزی 1000 بازدید بین اینا حداکثر 20 نفر با این مشکل مواجه میشن پس از الان جلوشو بگیر که مثل من بد بخت یه دفعه مجبور به این کار نشی چون تو حجم بالا تغییر یه آدرس و انتقال خیلی سخته.

موفق باشید

m.hamidreza
پنج شنبه 02 اسفند 1386, 20:53 عصر
اگر تعداد کاربرات برن بالا مثلا روزی 1000 بازدید بین اینا حداکثر 20 نفر با این مشکل مواجه میشن

روزی 1000 تا نداشتم ! ولی چرا اینجوری میشه ؟
شما یعنی از وقتی visit ت رفت بالای 1000 اینجوری شدی ؟

raravaice
جمعه 03 اسفند 1386, 14:03 عصر
روزی 1000 تا نداشتم ! ولی چرا اینجوری میشه ؟
شما یعنی از وقتی visit ت رفت بالای 1000 اینجوری شدی ؟

سلام
نه من منظورم این نیست که این قضیه به تعدا بازدید ربط داره!
منظور من درصد ایراد تو سمت کلاینت هست که درصد کمی از کلاینت ها این مشکل رو دارن یعنی تقریبا از هر 100 نفر 2 نفر که تو بازدید های کم به چشم نمیاد ولی توی بازدید های زیاد فید بک نا مناسبی از کاربرا دیدم که این مشکل رو به من ارجاع دادن و میگفتن این صفحه چیزی توش نیست و تقریبا توی هر ماه نزدیک به 20 تا گزارش مبتنی بر همین مسئله داشتم.

موفق باشید

a_true_2004
یک شنبه 05 اسفند 1386, 06:47 صبح
دوستان سلام
این مشکل ناشی از تنظیمات AD Blocker ها در مرورگرهای کاربران است که اغلب به صورت پیشفرض در اونها فعال هست و از جمله مسیرهایی که Block میشن

*/ad.*

هست که شامل Subdomain هایی مثل شما میشه.