PDA

View Full Version : آپلود یک فایل از روی یک هاست

reza_22
جمعه 03 اسفند 1386, 03:06 صبح
با سلام

من قصد دارم که با php یک صفحه درست کنم که وقتی آدرس یک فایل رو بهش میدی، اون فایل را روی هاست خودم آپلود کنه. ولی من می خوام آدرس اون فایل را از یک هاست دیگه به برنامه بدم نه از روی کلاینت.( به فرض اینکه اون هاست اجازه دانلود فایل را میده )

چطور باید این کار را انجام داد؟

reza_22
شنبه 04 اسفند 1386, 16:46 عصر
آقا یعنی کسی نیست که بتونه جواب این سوال را بده ؟

reza_22
دوشنبه 06 اسفند 1386, 22:55 عصر
کسی که جواب ما رو نداد ولی بالاخره جوابش رو پیدا کردم.
میتونیم از کلاس curl استفاده کنیم.

mehdi_kamari
سه شنبه 07 اسفند 1386, 00:17 صبح
curl is a command line tool for transferring files with URL syntax, supporting FTP, FTPS, HTTP, HTTPS, SCP, SFTP, TFTP, TELNET, DICT, LDAP, LDAPS and FILE. curl supports SSL certificates, HTTP POST, HTTP PUT, FTP uploading, HTTP form based upload, proxies, cookies, user+password authentication (Basic, Digest, NTLM, Negotiate, kerberos...), file transfer resume, proxy tunneling and a busload of other useful tricks (http://barnamenevis.org/forum/docs/features.html).

alirajabi
سه شنبه 07 اسفند 1386, 10:38 صبح
سلام براتون یک نمونه ساده با استفاده از تابع copy بعد از ارسال فرم البته راهای دقیق تری هم هست مانند FTP که من کار نکردم ولی با این روش فایل هایی تا 25 Mb هم به طور کامل من از اینترنت به سرور منتقل کردم

البته این کد رو هم از یک اسکریپ آوردم که یکی نوشته بود که کاری نداره یک فرم میخواد که این کار رو بکنه براتون امید وارم بدردتون بخوره.

if(isset($_POST["address"]) && $_POST["pass"]=="$pass") {
$name=(isset($_POST["name"]))?($_POST["name"]):("file.tar.gz");
copy($_POST["address"],$_POST["path"].$_POST["name"]);
echo("<p align=\"right\"><b><font color=\"#008000\">File moved</font></b></p><br>");
}