PDA

View Full Version : context

sepide1
جمعه 03 اسفند 1386, 09:05 صبح
سلام من می خواهم name و code را از طریق یک صفحه به بانک ارسال کرده در صورتی که صحیح بودند صفحه بعدی باز شود (login) و مثلا نام فرد را از بانک خوانده نشان دهد بعد یک لینک باتن بر روی این صفحه قرار داشته باشد که وقتی آن را فشار می دهیم به صفحه بعدی (سومین صفحه) رفته و علاوه بر نام مثلا شهر تولد فرد را نشان دهد
من خودم تا حدودی تونستم این کار را انجام بدهم) حالا کسی میتونه اینا برای من کامل کنه
سورس را می ذارم ببینید.
کدها c#
فریم ورک 2

mahdi_farhani
جمعه 03 اسفند 1386, 09:32 صبح
دوست عزیز ، اینجا کسی وقت نداره که برای شما کد بنویسه ، لطفاً خودت بنویس ، هرجا مشکل داشتی ، مشکلتو واضح بگو حتماً کمک میکنیم .

sepide1
جمعه 03 اسفند 1386, 11:02 صبح
دوست عزیز ، اینجا کسی وقت نداره که برای شما کد بنویسه ، لطفاً خودت بنویس ، هرجا مشکل داشتی ، مشکلتو واضح بگو حتماً کمک میکنیم .
برو اول کامل بخون بد اینجوری بگو:ناراحت:
من سورس برنامه ام را دادم خودم خیلیشا نوشتم فقط یه تیکه را بلد نیستم

sepide1
شنبه 04 اسفند 1386, 14:50 عصر
کسی بلد نیست

merlin_vista
شنبه 04 اسفند 1386, 15:12 عصر
دوست عزیز من اینجوری برات نوشتم . امیدوارم مشکلت حل بشه :چشمک:

sepide1
شنبه 04 اسفند 1386, 17:53 عصر
دوست عزیز من اینجوری برات نوشتم . امیدوارم مشکلت حل بشه :چشمک:
خیلی ممنون ولی مشکل من اینه که فرضا صفحه سومی هم وجود دارد که قرار است اطلاعات دیگری علاوه بر نام باید در صفحه سوم نشان داده شود ( اطلاعات همان فرد که login کرده است) مانند شماره شناسنامه
فرض کن من به صفحه دوم رسیده ام و نام فرد نشان داده شده است حال در همین صفحه (صفحه دوم ) یک لینک باتن قرار میگرد (فرضا) که اگر بروی آن کلیک کنیم به صفحه سوم رفته و علاوه بر نام شماره شناسنامه یا هر چیز دیگر را نشان دهد این قسمت چطوری انجام میشه
و گرنه قسمت قبلی که شما لطف کردید گفتید را من در کدم داشتم و مشکلی نداشت فقط من با دیتا ریدر و کانتکس نوشتم و شما با دیتا آداپتر و ریدایریکت ( البته این مهم نیست)

miladr
شنبه 04 اسفند 1386, 19:02 عصر
اگر درست متوجه شدم شما میخای که بعد از ورود کاربر هر صفحه که میره یک سری از اطلاعات مربوط به اون نمایش داده بشه.
خوب شما میتونی نام کاربری رو تو یه متغیر session نگه داری.

merlin_vista
شنبه 04 اسفند 1386, 21:47 عصر
خیلی ممنون ولی مشکل من اینه که فرضا صفحه سومی هم وجود دارد که قرار است اطلاعات دیگری علاوه بر نام باید در صفحه سوم نشان داده شود ( اطلاعات همان فرد که login کرده است) مانند شماره شناسنامه
فرض کن من به صفحه دوم رسیده ام و نام فرد نشان داده شده است حال در همین صفحه (صفحه دوم ) یک لینک باتن قرار میگرد (فرضا) که اگر بروی آن کلیک کنیم به صفحه سوم رفته و علاوه بر نام شماره شناسنامه یا هر چیز دیگر را نشان دهد این قسمت چطوری انجام میشه
و گرنه قسمت قبلی که شما لطف کردید گفتید را من در کدم داشتم و مشکلی نداشت فقط من با دیتا ریدر و کانتکس نوشتم و شما با دیتا آداپتر و ریدایریکت ( البته این مهم نیست)

دوست عزیز شما برای اینکه در تمام صفحات به این اطلاعات دسترسی داشته باشی باید انها را یک sesion , cokies نگهداری کنید و در هر صفحه ای که خواستی نشون بدی آنها را از Sesion , Cookies بخونی :چشمک:

اگه نتونستی بنویسی بگو که بنویسم :متفکر:

sepide1
شنبه 04 اسفند 1386, 23:01 عصر
دوست عزیز شما برای اینکه در تمام صفحات به این اطلاعات دسترسی داشته باشی باید انها را یک sesion , cokies نگهداری کنید و در هر صفحه ای که خواستی نشون بدی آنها را از Sesion , Cookies بخونی :چشمک:

اگه بنویسی که یه دنیا ممنونت میشم ولی یه چیز دیگه من شنیدم context نسبت به sesion جدید تر و بهتره دلیلشا نمیدونم آیا حقیقت داره در ضمن من sesion کار نکردم (بلد نیستم) ولی اگه شما بتونید با sesion به من کمک کنیدم خیلی خوشحال میشم

sepide1
شنبه 04 اسفند 1386, 23:03 عصر
اگر درست متوجه شدم شما میخای که بعد از ورود کاربر هر صفحه که میره یک سری از اطلاعات مربوط به اون نمایش داده بشه.
خوب شما میتونی نام کاربری رو تو یه متغیر session نگه داری.
می تونید به من کمک کنید چون من session نمیدونم:لبخندساده:

sepide1
شنبه 04 اسفند 1386, 23:06 عصر

نیکی و پرسش؟:خجالت:

asi_hesam
شنبه 04 اسفند 1386, 23:21 عصر
برای قرار دادن مقدار در session از کد زیر استفاده کن

Session["s"] = Textbox1.text;

و حالا وقتی میری به صفحه بعد و میخوای مقدار سیشن رو به دست بیاری از دستو زیر استفاده کن

Label2.Text = Session["s"].ToString();

به همین راحتی.

sepide1
یک شنبه 05 اسفند 1386, 22:57 عصر
برای قرار دادن مقدار در session از کد زیر استفاده کن

Session["s"] = Textbox1.text;

و حالا وقتی میری به صفحه بعد و میخوای مقدار سیشن رو به دست بیاری از دستو زیر استفاده کن

Label2.Text = Session["s"].ToString();

به همین راحتی.
دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید آیا من با این کد می تونم به اون چیزی که گفتم برسم
اگه میشه (البته اگه دوست دارید) یک مثال عملی بذارید:افسرده:

sepide1
سه شنبه 07 اسفند 1386, 18:26 عصر
کسی جواب نمیده ؟
اصلا کسی بلده؟

merlin_vista
سه شنبه 07 اسفند 1386, 18:41 عصر
دوست عزیز من با استفاده از Session این کار را برای شما انجام دادم .

روال کار .
در ابتدا چک میشود که کاربر درست نام کاربری و کد خود را زده با نه در غیر این صورت پیغام میده .

اگر کاربر درست زده باشه شروع میشه به پر شده Session ها . سشن ها مقادیر خود را از TextBox ها در یافت میکنند . بعد صفحه ریدایرکت میشه به صفحه دوم که مقادیر سشن ها را نمایش میده . در صفحه دوم هم با استفاده از ریدایرکت میتوان به صفحه 3 رفت و مقادیر Session ها را هم در آنجا دید :لبخندساده:

امیدوارم که مفهوم Session را فهمیده باشی :چشمک:

sepide1
سه شنبه 07 اسفند 1386, 19:30 عصر
دوست عزیز من با استفاده از Session این کار را برای شما انجام دادم .

روال کار .
در ابتدا چک میشود که کاربر درست نام کاربری و کد خود را زده با نه در غیر این صورت پیغام میده .

اگر کاربر درست زده باشه شروع میشه به پر شده Session ها . سشن ها مقادیر خود را از TextBox ها در یافت میکنند . بعد صفحه ریدایرکت میشه به صفحه دوم که مقادیر سشن ها را نمایش میده . در صفحه دوم هم با استفاده از ریدایرکت میتوان به صفحه 3 رفت و مقادیر Session ها را هم در آنجا دید :لبخندساده:

امیدوارم که مفهوم Session را فهمیده باشی :چشمک:
ولی انگار شما یه جای کار را متوجه نشدی (خیلی مهم) اونم اینه که قرار علاوه بر اون مقادیری که داخل textbox است فیلد جدیدی از بانک نیز خوانده شود
ببین فیلد نام و کد را پر می کنیم مثلا : نام= سپیده کد =10 حالا وقتی اینا از بانک خوند به صفحه دوم رفته در صفحه دوم علاوه بر نام، شهر را نیز از بانک بخونه و نشون بده:عصبانی++::عصبانی++::ناراح ::عصبانی:(یعنی در صفحه دوم یک فیلد جدید نشون بده (
برای صفحه سوم نیز همین طور مثلا در صفحه سوم شماره شناسنامه را نشون بده
دیگه از این واضحتر نمیدونم چی بگم:متفکر:

merlin_vista
سه شنبه 07 اسفند 1386, 20:32 عصر
خوب دوست عزیز برای حل این مشکل میتونید در ابتدا آنچه را لازم دارید از بانک بخونید و به همین ترتیب که به شما گفتم (با Session یا Cookies ) انها را نگهداری کنید و هر جا خواستی ازشون استفاده کنی .

ولی چیزی را که خواسته بودی من این طور نوشتم میتونی دانلود کنی

sepide1
چهارشنبه 08 اسفند 1386, 19:51 عصر
این بانک برنامه

merlin_vista
چهارشنبه 08 اسفند 1386, 22:54 عصر
ببین با این مشکلت حل میشه

sepide1
پنج شنبه 09 اسفند 1386, 22:21 عصر
ببین با این مشکلت حل میشه
یه دنیا تشکر مشکلم (معضلم) کاملا حل شد دستون درد نکنه :قهقهه::کف::تشویق: