PDA

View Full Version : تست صفحات نوشته شده با ASP.NET بر روی Eumlator

Pouria.NET
یک شنبه 05 اسفند 1386, 10:24 صبح
در صورتیکه بخواهیم Web site های نوشته شده با ASP.NET 2.0 را بر روی Emulator ها Browse کنیم باید چه کار کرد؟
من با استفاده از ActiveSync اول Connect می شوم، و بعد Emulator را Cardleمی کنم ولی باز هم Emulator به هیچ وجه IIS رو روی Localhost نمی بینه!!
اگر راهنمایی کنید ممنون می شم

iekrang
دوشنبه 06 اسفند 1386, 14:17 عصر
میتونید صفحتون رو که روی PC تون قرار داره توی IE دستگاهتون از طریق IP مشاهده کنید.البته اگر مشکل شبکه نداشته باشید.

Pouria.NET
دوشنبه 06 اسفند 1386, 15:36 عصر
من کسی رو نمی شناسم که کامپیوتری که روش Development می کنه، Valid IP داشته باشه تا بتونه این کاری که شما گفتید رو انجام بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
در ضمن من گفتم روی Emulator!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iekrang
چهارشنبه 08 اسفند 1386, 09:11 صبح
میتونید صفحتون رو که روی PC تون قرار داره توی IE دستگاهتون از طریق IP مشاهده کنید.البته اگر مشکل شبکه نداشته باشید.
نیاز به IP Valid ندارید!همون طور که عرض کردم اگر مشکل شبکه نداشته باشید.به این معنی که Device تون رو توی شبکه ببینید میتونید به راحتی سایتی که روی PC دارید رو Browse کنید.برای مثال:
http://192.168.0.1/website1/test.aspx
در مورد اجرا در emulator هم با اجرای برنامه(اگر پروژتون از نوع Pocket PC)باشه به راحتی اینکار رو انجام بدید.